Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerektelenségi adó!? Hallottá...

Gyerektelenségi adó!? Hallottátok?

Figyelt kérdés

Most volt a TV.-ben, nálam kiborította a bilit, mivel most spórolok, hogy a gyerek normális pü-i helyzetbe érkezzen! És most pont velünk akarnának fizettetni adót, akik már nem vehetnek fel szoc.polt ...stb... persze akik 3 évvel ezelőtt szültek, azoknak járt még szoc.pol, tudtak házat/lakást venni mi meg még az albiba sínylődünk, mert ügye hitelt most nagyon nem akarunk felvenni... (többe kerül, a törlesztőrészlet mint az albidíj)


Nem idegesítő?


(szerintem mindenki vállaljon annyi gyereket, amennyivel elbír, hozzák vissza a szoc.polt, építsenek több bölcsit, és támogassák a cégeket, hogy anyákat is szívesen alkalmazzanak, ne csak pasikat! És láss csodát, biztos, hogy megnőne a népesség!)


2010. szept. 12. 19:19
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
68%

Én csak azt bírtam a riportban, hogy amikor mondta a riporter nőci, hogy dehát a meddőségi kezelés mennyibe kerül, és stb... akkor az az eszement azt mondta, akinek nincs gyereke annak költsége sincs rá!

Szerintem ez nem komlett, az tuti fix!

2010. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
81%

Undorító dolog, a nőknek így is "le kell tagadni", hogy esetleg akarna valamikor gyereket (akár kapcsolatban él, akár nem), mert másképp fel se veszik, mert nem akarják, hogy x éven belül gyesre menjen...


Nekem nincs párom, mert szerelem nélkül nem akarok párkapcsolatban élni, akkor most mit csináljak? Szerelmet nem vehetek kilóra a boltban...

2010. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
18%
Na utánakérdeztem NEM IGAZ! A 30-60 eleve baromság, szóval ilyenről biztos nincs szó, Boross vetette fel, aki egy nyugdíjas egyébként, Antal után volt 1 évig miniszterelnök, de ő MDF-es volt, és ezt csak ő mondta, mint elképzelést. Annyiból egyébként egyetértek, hogy gyerek nélkül sokkal könnyebb, mert a gyerekesek ugye ÁFÁ-t fizetnek és sok egyéb mást, meg ugye a gyerek termeli ki a nyugdíjat is, de azért én nem örülnék neki, mert én nem akarok gyereket, de igazságtalannak azért annyira nem tartom, de mondom, nem lesz ilyen.
2010. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
16%
Mármint több Áfát, nah.
2010. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek után így is jár CS.P. Az én nyugdíjam meg az életbiztosításomból és a nyugdíjpénztári befizetéseimből lesz, amit ÉN fizetek, nem más (esetleg léhűtő, tanulni is lusta) gyereke.
2010. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:26 19:32 vagyok.

Elvenni mindig tudnak, ahhoz értenek. De avval jönnek csak akkor tudnak adni ha elvesznek. Tőlük kéne elvenni az autót vagy ha annyira kell nekik akkor Suzukit míg el nem kopik (nem évente meg 4 évente). És ebből a pénzből csinálni valamit, hogy pl.: bölcsi, szoc.pol, támogatás a cégeknek, hogy a nőnek minnél több gyereke van annál több támogatás. Ha 15 gyereke van akkor pl nem a cég adja a fizetését hanem az állam meg ilyenek. Vagy nemtom. Nem vagyok politikus, de lehet, hogy itt mi átlagemberek jobbak lennénk!

2010. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
72%
Én pár hónapja hallottam erről először. De akkor ha nem tartok macskát fizetnem kell macskaadót? Mert rengeteg cica van az utcán és a menhelyeken. Muszájból keressek egy apát? Szüljek gyereket albérletbe? Hagyjam ott az egyetemet?
2010. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
81%

Vicces.

Nem akarok szülni, hogy ne legyen beteg gyerekem, mert én az vagyok és örökölné. Én se bírok vele megküzdeni (nincs pénz kezelésre, gyógykrémekre), nem akarom tovább adni. Röhej.

Bár, anno olvastam, hogy aki albérletben él, annak nem kell fizetni, nekem meg ebben az életben soha nem lesz saját házam...

21/L

2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig jobban kijösz ha ezt befizeted mintha egyereket csinálsz.


Amúgy szemétség!

2010. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
60%

Nézzétek csak, ezt olvastam:


"Boross Péter volt miniszterelnök múlt héten nyilatkozott a kérdésről, hangsúlyozottan egyéni véleményként, amely sehol nem lett előterjesztve. A családi adózás kapcsán úgy fogalmazott, hogy a gyermeket nevelőknek nyújtott adókedvezményből eredő költségvetési hiányt ellensúlyoztatni kellene a gyermeket nem nevelők gyermeknevelési hozzájárulásával."



Ebből nekem továbbra is az jön le, hogy ez nem igaz.

2010. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!