Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerektelenségi adó!? Hallottá...

Gyerektelenségi adó!? Hallottátok?

Figyelt kérdés

Most volt a TV.-ben, nálam kiborította a bilit, mivel most spórolok, hogy a gyerek normális pü-i helyzetbe érkezzen! És most pont velünk akarnának fizettetni adót, akik már nem vehetnek fel szoc.polt ...stb... persze akik 3 évvel ezelőtt szültek, azoknak járt még szoc.pol, tudtak házat/lakást venni mi meg még az albiba sínylődünk, mert ügye hitelt most nagyon nem akarunk felvenni... (többe kerül, a törlesztőrészlet mint az albidíj)


Nem idegesítő?


(szerintem mindenki vállaljon annyi gyereket, amennyivel elbír, hozzák vissza a szoc.polt, építsenek több bölcsit, és támogassák a cégeket, hogy anyákat is szívesen alkalmazzanak, ne csak pasikat! És láss csodát, biztos, hogy megnőne a népesség!)


2010. szept. 12. 19:19
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
10%

"Segélyekből egyesek jobban megélnek, mint a tisztességes ember munkából és bérből? Hogy van ez?"


És téged fegyverrel hajtanak dolgozni? Ugyanannyi lehetőséged van segélyből élni mint nekem.

2010. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
89%
22:14 - bocs, de szerintem a tanuláshoz agy is kell, aki erre nem képes, az kiesik, vagy mehet költségtérítéses képzésre, ami baromi sok pénzbe kerül...
2010. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
85%
22:16 - Én nem vagyok cigány, nekem dolgoznak a szüleim, van fizetésük, nekem nem adnak... :-) Egyetlen egyszer próbáltam ilyent igénybe venni, mert a munkáltatóm átvert, és utólag derült ki, és nem lett azonnal munkám utána, és kaptam (3 hónapra összesen) kőkemény 3000Ft-ot.
2010. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
22:16 - Egyébként ha segélyekből kéne élnem, bediliznék, mert nem vagyok egy tétlen ember, én nem utálok dolgozni, de azért fizessék már meg úgy, hogy abból meg is lehessen élni.
2010. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
84%
Tudtam 47%-os, hogy segélyes vagy! A másik topikon meg ott hőbörögsz.
2010. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
22:16 - Én nem vagyok lusta dolgozni úgy, mint te, inkább téged és a hozzád hasonló élősködőket kéne kitoloncolni az országból és akkor talán emelkedne az életszínvonal, lenne pénz bölcsikre, lenne pénz a megélhetésre, és nem titeket, élősködőket kéne eltartani. Én csak kényszerből fordulok a szervezetekhez, de nálam jobban senki nem utál munkanélküli lenni, ezt elhiheted.
2010. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

..vagy talán a politikusok/ÖK létszámát kellene csökkenteni... az adómegtakarítás és így lenne pénz!


Amúgy mekkora ámítás volt ez a fizetési plafon? Oké, nem sajnálom a PSZÁF elnökétől (rengeteg felelőség), inkább a többitől!

[link]


Amúgy nem gondoljátok, hogy ha ezt bevezetik, sokan mennek majd ki külföldre? Vagy ha bevezetik, akkor a gyerekünk gyereke is fizetni fogja? Hiszen eddig semmi olyat nem töröltek el, ami adó, hanem tovább növelik, ameddig az emberek bírják! CSodálkoznak, hogy elmegy a kedvünk a gyerek projectől?

2010. szept. 13. 08:31
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzen meg bárki a véleményemért, - ha úgy véli megérdemlem!


Szerintem a Boross - félék attól tartanak, hogy nem lesz, aki kitartsa majd a saját családjának fiatalabb generációit, amikor felnőtté válnak.

2010. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
45%

Szeptember 12. - 20:23 - Kérdezőnek:


"...Ahogy leellenőriz a számla hiteleségét, legalább fehéredne az ország!..."


Álomvilág ez egy olyan országban, ahol még a hamisítók is hamisítványok. :(


Nehogy abban a hitben élj, hogy manapság nem intézményesített a számlákkal történő "kombinálás".


"-Ha Te hozol nekem erről és erről 2,3 millióért számlát, akkor felhúzatom az embereimmel a házadra a plusz szintet a Lányodéknak!" Pont!

2010. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
100%

Szeretnék gyermeket szűlni, de hova? 27 éves vagyok.

Most végeztem az egyetemen. Albérletben lakom.

Munkahelyemen nem fiezettek ki rendesen, és az egy hónapos próbaidő lejárta után visszadátumozott papírt kaptam, hogy helló mehetsz. Kifizettek 40 ezer forintal. Akkor most éljek meg. Jah és akit szerettem, elhagyott. Akkor kinek is szűljek? Vagy keressek az utcán egy pasit, akit nem is szeretek és tegyem szét a lábam. Majd ha összejött, ami nem olyan egyszerű mint amilyennek tűnik a pasiknak, akkor 9 hónap múlva a semmire szűljek gyereket, munkaviszony nélkül, albérletbe, és majd a semmiből veszek neki pelust kaját stb-t. Jah meg én közben napenergiával táplálkozom biztosan. Szívesen elbeszélgetnék egy ilyen ötlet felvetőjével. Majd ha hallotta ezeket, utánna kiváncsi lennék milyen hasonló ötleteket vetne fel.

Jah és mi van a meddőkkel. Nem elég baj nekik, hogy nem lehet gyerekük, még fizessenek is?

Vagy a leszbikusok. És a pasik? Az egyedül álló pasik is fizessenek. Meg még lehetne sorolni.

2010. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!