Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni ballibeknek miért...

Az itteni ballibeknek miért okozott akkora traumát, hogy ledaráltak egy könyvet?

Figyelt kérdés

Ők nyugodt szívvel mesélnék a gyereküknek ,hogy két királyfi szerelmes lesz egymásba? Nem érzik ezt betegesnek egy 4-8 éves gyerek társaságában?


Továbbá,mit reagálnának ha egy kisfiú a mese hatására egy másik fiút kezd el ölelgetni és puszilni,mert a fantáziájában esetleg megmaradnak a hallottak?



#homoszexualitás #gyerek #Meseorszag mindenkié
2022. aug. 19. 08:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként meg kedves jobbosok, titeket nem zavar, hogy 2021-ben Magyarországon a meleg tinédzserek száma valahol 80.000 körül mozgott, és hogy ezeknek a fiataloknak durván a 40%a öngyilkos lett az ilyen, zaklató, elfogadni képtelen magatartású emberek miatt? És meg egy kérdés! Ha azt akarod, hogy a gyereked gyakorlatilag semennyire ne találkozzon lmbtq tartalmakkal akkor letiltanad öt a netflixrol, Snapchat, insta, Facebook, TikTok, YouTube és meg egy csomó filmről sorozatról és könyvről is, csak azért mert tartalmaz, vagy kifejezetten homoszexualitasra épül? Mert ha igen, akkor közlöm, hogy gyakorlatilag arra buzdítanad a gyerekedet, hogy gyűlöljon másokat, csak azért mert mert mondjuk két fiú szereti egymást, és csokoloznak? És te komolyan arra tanítanad a gyerekedet hogy inkább ,,belerugjon’’ embertarsaiba, mintsem hogy el legyen velük békességben? Már ne haragudj, de ha ezekre ezután is igent mondtál, akkor remelem minnel előbb valami árok alján fogsz rohadni!
2022. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 Dzsonszi ***** válasza:
66%

Kedves #61

Te úgy konkrétan melyik oldalról veszed az adataidat? Hát számolj már utána magad, hogy észre vedd mekkora baromságokat írsz.

Magyarországon ma kb. 690 ezer tinédzser van (13-19 év közöttiek), ebből szerinted van 80 ezer meleg (ami 11,6% valószínűleg közel nincs ennyi, de legyen).

Tehát te úgy tudod, hogy a 80 ezer meleg tinédzser 40%-a öngyilkos lesz, ami 32 ezer embert jelentene ÚGY, hogy Magyarországon évente kb. 1600 öngyilkos van. Szerinted ki jön a matek itt? Még ha az összes öngyilkosságot a meleg tinédzserekre vesszük (pedig jó ha egy-két százalékot elér), akkor is 20 év alatt jönne össze ez a szám, és akkor még nem beszéltünk a következő tinédzser generációról...

Azt javaslom ne ilyen extra balos, LMBTQ szopkodó cikkekből tájékozódj, és akkor lehet kicsit közelebb fogsz állni a valósághoz.

2022. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
84%

32 000 meleg magyar tini öngyilkos lett az elmúlt egy-másfél évben? Hogy van képed ekkorát hazudni? Ha az összes öngyilkosságot ráfogod a melegségre, akkor se volt ennyi.

Attól, hogy a gyerek nem lát meleg tartalmakat, az még nem buzdítás arra, hogy gyűlölje a melegeket, ez is undorító hazugság.

Éppen te gyűlölsz másokat, amikor a halálukat kívánod, ahogy a kommented végén teszed.

2022. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
0%

"Attól, hogy a gyerek nem lát meleg tartalmakat, az még nem buzdítás arra, hogy gyűlölje a melegeket, ez is undorító hazugság"


Ahogy az is, hogy ha lát ilyet akkor óvodában nemválto dragquean (vagy mi a bánat) lesz. Egy-egy. Lapozzunk!

2022. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
84%
A különbség az, hogy én soha nem állítottam ilyet, te viszont igen és még olyat is sugalmazol, hogy ezt állítottam. A kamustatisztikáidról és a másoknak halált kívánásról nem is beszélve.
2022. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
86%

"Ha azt akarod, hogy a gyereked gyakorlatilag semennyire ne találkozzon lmbtq tartalmakkal akkor letiltanad öt a netflixrol, Snapchat, insta, Facebook, TikTok, YouTube és meg egy csomó filmről sorozatról és könyvről is, csak azért mert tartalmaz, vagy kifejezetten homoszexualitasra épül?"


Nem úgy volt, hogy ilyen tartalmak nincsenek, és csak Orbán találta ki az egészet?

2022. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
26%

"Nem úgy volt, hogy ilyen tartalmak nincsenek, és csak Orbán találta ki az egészet?"

Nem úgy volt. Vannak ilyenek, csak nem tesznek meleggé.

2022. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
28%

#67

Állandóan azt mondjátok, hogy nincs ilyen propaganda.

2022. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
68%

Én ilyet még nem hogy nem írtam, de nem is olvastam. Illetve ott lehet a félreértés, hogy szerintem nem propaganda, hogy vannak melegek is, és ezt (kapaszkodj, nagyon erősen fogd a karfád!) meg is mutatjuk.


Vicces, hogy ha egy sorozatban van 20 hetero szerpelő, és két meleg, akkor pánikroham közeli állapotban visongjátok, hogy propagandaaaaaaaaaaa!


Miért vagytok ennyire bizonytalanok önön nemiségetekben, hogy egy meleg pár puszta látványa veszélyezteti a heterók állapotát? Érdekes, hogy a meleg gyerekek nem heterosodnak meg a többi szereplőt látva.

2022. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
31%
Ez a ti hülyeségetek, hogy akit zavar a melegpropagamda, az titokban maga is meleg. Ezek szerint én látens Jehova tanúja, biztosítási ügynök, tarháló cigány és interneten felugró reklám is vagyok. Véletlenül sem az erőszakos nyomulással van a bajom, hanem azzal, hogy a lelkem mélyén azonos vagyok velük. Tök logikus.
2022. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!