Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni ballibeknek miért...

Az itteni ballibeknek miért okozott akkora traumát, hogy ledaráltak egy könyvet?

Figyelt kérdés

Ők nyugodt szívvel mesélnék a gyereküknek ,hogy két királyfi szerelmes lesz egymásba? Nem érzik ezt betegesnek egy 4-8 éves gyerek társaságában?


Továbbá,mit reagálnának ha egy kisfiú a mese hatására egy másik fiút kezd el ölelgetni és puszilni,mert a fantáziájában esetleg megmaradnak a hallottak?



#homoszexualitás #gyerek #Meseorszag mindenkié
2022. aug. 19. 08:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
100%

"Én ilyet még nem hogy nem írtam, de nem is olvastam."

Én viszont minden ilyen kérdés alatt rendszeresen azt olvasom, hogy ilyen propaganda nem létezik, ilyen tartalmak nincsenek, ezt csak Orbán találta ki. Ún. gúmicsónt (sic!).

"Illetve ott lehet a félreértés, hogy szerintem nem propaganda, hogy vannak melegek is"

Te is tudod, hogy nem erről beszélek. Arról beszélek, amikor gyermekeknek szánt termékekben van feltüntetve a szexuális identitás bármilyen válfaja. Mi köze van ehhez egy gyermeknek? Pl. számomra teljesen érthetetlen, hogy egy Hamupipőkét miért kell szakállal ábrázolni a mesében. Ennek mi értelme van? Attól lesz toleráns a gyerek, hogy lát egy szakállas Hamupipőkét? Ez pont ugyanolyan marhaság, mint amikor azt mondják, hogy ettől lesz meleg vagy bármilyen. Vagy miért kell egy tündérmesébe leszbikus csók? Ez mire jó? Miért kell a Mikulást melegként feltüntetni? Csak hangyafütyi mértékű logika kell ahhoz, hogy a "nosza, nyomuljunk mindenhol" felfogással nem toleránssá teszik az embereket, hanem épp ellenkezőleg - a tökük ki lesz azzal, hogy egy nyomorult sorozatot nem lehet megnézni enélkül.

"Vicces, hogy ha egy sorozatban van 20 hetero szerpelő, és két meleg, akkor pánikroham közeli állapotban visongjátok, hogy propagandaaaaaaaaaaa!"

Szerintem meg az a vicces, ahogyan eljátszod a hülyét. Nem azzal van a baj, ha van egy film, amiben 20-ból 2 szereplő meleg. Pontosan tudod, hogy mivel van a baj.

"Miért vagytok ennyire bizonytalanok önön nemiségetekben, hogy egy meleg pár puszta látványa veszélyezteti a heterók állapotát?"

Szóval aki szóva teszi, hogy zavarja a Fidesz egybites MiniFeri kampánya, az valahol a szíve mélyén fideszes, csak letagadja. Mindent értek!

2022. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
22%

"Érdekes, hogy a meleg gyerekek nem heterosodnak meg a többi szereplőt látva."

Nincs olyan, hogy "meleg gyerek".

2022. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
22%

Idézet a kommentedből: "Arról beszélek, amikor gyermekeknek szánt termékekben van feltüntetve a szexuális identitás bármilyen válfaja. Mi köze van ehhez egy gyermeknek?"


Tehát nem szabadna feltüntetni, hogy a herceg hercegnőt keres, de azért csak az a probléma, ha egy herceg egy herceget keres?


A szexuális identitás azt jelenti, hogy az ember milyen neműhöz vonzódik, nincs olyan mese, amiben ne jelenne ez meg a heterok javára, mindenhol van legalább egy felnőtt pár, még az olyan szinte csak gyerekeket ábrázoló mesékben is, mint a Jancsi és Juliska, mert még ott is megjelennek a szüleik férfi-nő párként. Állításod szerint ez is zavar téged, de ettől még csak az lesz meleg propaganda, hogy esetleg egy férfi férfit keres párjának.


és jelezném, hogy mint minden vitában itt is két teljesen máshogy gondolkozó és beállítottságú embercsoport vesz részt. És nem, heteroként sem értem, hogy mégis mi a szörnyűség abban, hogy más identitású, beállítottságú, rasszú csoportok megjelennek sorozatokban, miközben ugyanúgy fehér és hetero a többség kb minden sorozatban. Nem érzem megtámadva magam, mert egy reklámban melegként ábrázolnak egy Mikulást a sok ezer Télanyóval élő Mikulás mellett. Azt sem röhögöm ki, amikor fehérként ábrázolják Jézust, miközben kizárt, hogy az lett volna, de mégis miért zavarná ez az én világképemet, nem érzem magam veszélyeztetve ilyenek miatt.

2022. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!