Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország, a magyar emberek...

Magyarország, a magyar emberek szempontjából, mit jelent az a nemzetiség, magyarság, amiről a politikusok folyamatosan papolnak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 07:29
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Én egy jó nőtől szoktam elolvadni, de, izlések és fémszerkezetek....
2023. jan. 22. 06:36
 12/47 anonim ***** válasza:

#8: "amikor az ember külföldről hazatér és meglátja a Lánchidat, és elolvad."

Svájcból könnyű hazafinak lenni. Ki mint él, úgy ítél.

2023. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
58%
Nem Svájcból térek haza, hanem akár csak itthon vidékről is.
2023. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
38%

mi ez a magyargyűlölet te jó isten...


itt már nem lehet szeretni a hazádat mert jön a csürhe hogy "és ettű olcsóbb a kenyír"

2023. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
45%

#14


A liberálisok szerint Magyarország = a mindenkori kormány

Tehát mivel jelenleg a fidesz van uralmon, ezért a liberális logika szerint magyarkodni egyet jelent a fidesz támogatásával, illetve ha meglátják a magyar zászlót akkor egyből habzani kezd a szájuk és rángatózni kezdenek meg üvöltve orbánozni. Kb eddig terjednek agyilag.


Érdekes, hogy akárhol amerre Nyugat-Európában jártam, ott senki nem kezdett orbánhoz kapcsolni amint megtudta, hogy magyar vagyok. Sehol nem tettek egyenlőség jelet a magyarok meg a fidesz közé. Egyszerűen individuálisan kezelnek mindenkit, tudják hogy csak attól mert valami magyar nem lesz egyből fidesz. De ez a gondolkodásmód nincs jelen egy olyan lerohadt posztkádári alkesz országban mint Magyarország. Ott csak törzsekben tudnak gondolkodni, van a "jó" törzs meg a "rossz" törzs. A Zóbán a csúnya gonosz törzs, és mindenki aki ellene van az a jó törzs. És a világ összes emberét ebbe a kettőbe pasálják bele. Sírni szoktam a röhögéstől, amikor pl egy brazil elnökválasztásba is csak az orbánozást látják bele és figyelmen kívül hagynak alap tényeket (pl, hogy Dél-Amerikában a jobboldal mindig is amerikabarátibb volt). De amikor egy szimpla snooker vagy korcsolya közvetítésről is csak Orbán jut at eszünkbe, na az viszi a pálmát!


Egyszerűen ilyen a mentalitás Magyarországon.

Ha elmész akármelyik másik (civilizált) országba, ott egy ellenzéki sem fog anti-hazafiskodni, csak mert nem tetszik neki az éppen regnáló kormány. Pl a demokraták sem kezdték el gyűlőlni úgy en bloc Amerikát, amikor Trump nyert. Vagy mondjuk Franciaországban sem antifranciáskodnak akik nem értenek egyet Macronnal stb

2023. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
38%

15# Le is lettél pontozva.


A szólásszabadság hívei,aha persze...


Az meg külön megér egy poént ,hogy a 19.századi liberalizmus meg baloldal mennyire szöges ellentéte a mainak. Ott van Petőfi forog sírjába ami akárhol is van, hogy az általa vallott eszme ,hogy elkorcsosodott egy elb@szott kommunista-globalista torzszülötté.


Amúgy ez a fajta baloldal Rákosiék óta van jelen , miszerint minden jobboldali csak radikális ,szélsőséges lehet vagyis náci...

És ezek a balos pártok játsszák a jófiút aki csak kót akar, aztán hatalomra kerül és tönkreteszi az országot kis diktatúrával vegyítve.


Pontozzatok le mert kimondtam a véleményem és magatokra ismertetek ez az.

2023. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
38%
jót*
2023. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
A kérdés kiirása óta sem lett sajnos olcsóbb a kenyér, alacsonyabb az infláció, több tanár, ellenben teljesen összedőlni látszik az ország és senkinek sem lett jobb az élete attól, hogy magyar, csak rosszabb.
2023. jún. 22. 07:21
 19/47 anonim ***** válasza:
45%

#18


Ha holnap leszbikus ukrán fekete nőnek vallom magam, attól olcsóbb lesz a kenyér?

2023. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Én aztán biztos nem fogom megakadályozni, hogy kipróbáld, ha erre vágysz!


sőt, egy próbát, lehet megérne, ennél rosszabb úgyse tud lenni

2023. jún. 22. 19:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!