Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország, a magyar emberek...

Magyarország, a magyar emberek szempontjából, mit jelent az a nemzetiség, magyarság, amiről a politikusok folyamatosan papolnak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 07:29
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Le se tudom irni azt a szót, mert nem tanitotta senki :( és én olyan kicsi vagyok egyébként is, hogy lehetnék én többesszám igy?
2023. jún. 25. 12:40
 32/47 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen értelmi színvonallal nem csoda, hogy sosem fog nyerni a (ballib) ellenzék
2023. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem. Manapság mit tanítanak irodalom órán, történelem órán? Nem a haza szeretetét a nagy költők által, az elesett hősök által, vagy az aradi vértanúk által? Ezt érte el a liberális oktatás!!!
2023. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
58%
és ilyenek a tanárok, akiknek szintén nem jelent semmit magyarnak lenni, persze, hogy nem tudják átadnia gyerekeknek, mi az, amikor a Himnuszt hallva az embernek kicsordul a könnye.
2023. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

#34


Ezen az oldalon inkább ne próbáld meg ezt elmagyarázni. Itt mindjárt jönnek és felvilágosítanak arról, hogy Magyarország=fasizmus, magyar zászló=náculás és magyar=fúj. Ezt jobb ha tudod te megafonos fideszes ruszkibérenc putyinista (az, hogy ténylegesen fideszes vagy-e vagy sem az teljesen lényegtelen, mert itt mindenki fideszes ruszkibérenc aki nem ért egyet 100%-ban a liberálisokkal)

2023. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
38%

31# Hát ez most szarkazmus akart lenni részedről csak hát sajnos nálatok ez a másik felé mutatott tisztelet.


Nálatok a szólásszabadság addig terjed amíg az nem igaz, ha kimondod a TE véleményed az vagy amit 35# írt.


Ez a szégyen... A ti politikusaitok szerinted minimálisan is a nép javát nézik? Hát minden programjuk és a világnézetük a fehér hetero magyarok ellen irányul, ebbe az országba akkor vagy elfogadva ha egy fekete ázsiai ukrán független erős nő vagy mivel ez felel meg az elvárásaitoknak.

2023. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Nálunk? Kik vagyunk mi? Mi az, hogy nálunk? Miért a többesszám már megint?
2023. szept. 23. 20:17
 38/47 anonim ***** válasza:
38%
37# Értelmezd az írásom Pistike ne csak olvasd és talán megérted a lényeget.
2023. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Eskü én próbáltam megérteni, úgyhogy körbetúrtam nálunk a házat, de minálunk csak az asszonyt és a gyereket találtam, aztán kimentem a kertbe, de ott meg a paradicsom mellett, meg Maris volt a malac. Politikusunk egy szálat sem találtam minálunk.
2023. okt. 15. 18:54
 40/47 anonim ***** válasza:
38%
39# "Asszonyt" lehetsz úgy 16 az írásaidból itélve...
2023. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!