Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tényleg öröm ebben az...

Az tényleg öröm ebben az országban, hogy egy kormánypárti politikus arról beszél, hogy "csak" 1205 tanár mondott fel, az ő általuk létrehozott törvény miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Itt már mindenkinek elment a maradék esze?



2023. okt. 6. 06:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

#29 "Én a valóságra vagyok kiváncsi. "

Amit a legkevésbé vagy hajlandó felismerni az a valóság.

2023. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

30, szerintem viszont az ég kék és akkor sem zöld.


körübelül ez az a válasz, amit te adtál arra kérdésre, hogy hol éltettem én bármilyen politikust is.

2023. okt. 6. 09:36
 33/44 A kérdező kommentje:

31, cikkekel, saját ismerőseim történeteivel támasztottam alá az érvelésem. Ti viszont semmi mást nem tudtatok azon túl felhozni az érvek ellen, hogy én ostoba vagyok és nem látom a valóságot.


Tehát, kérlek, ha tudod igazolni, hogy a cikkekben megfogalmazott állitások nem valódiak, kérlek tedd meg, az én sértegetésem nélkül is.

2023. okt. 6. 09:37
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
#32 Így van. Az ég kék és a fű zöld. Ez az amit te próbálsz folyamatosan tagadni.
2023. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

34, te ezt irtad nekem:

Ez ugyanígy volt 20 éve is. Mindig vannak iskolák ahol alig van tanár és mindig voltak olyan tárgyak amikhez kevés volt a tanár.


Egy olyan időszak volt amikor nem volt tanárhiány - amikor gyurcsányék bezárattak több száz iskolát és elbocsátottak több ezer pedagógust.


Na, akkor nem volt tanárhiány, mert a tanárok kerestek állást maguknak nagyon - hiszen a többi munkaerő piacon is 10%-os munkanélküliség volt.


Te meg most azokat élteted és akarod visszahozni akiknek köszönhetően sok ezer tanár volt kénytelen elhagyni a pályát és más munkát keresni. Klassz!


de, én sehol mégcsak célzás szintjén sem irtam, arról, amire te válaszoltál.

2023. okt. 6. 09:40
 36/44 A kérdező kommentje:
34, ha mutatsz egy darab adatot is, ami igazolja, azt, amit mondasz, én elismerem, hogy igazad van és nem tagadok semmit és elismerem, hogy nem dölt össze az oktatás. Megteszed nekem, hogy mutatsz bármit, ami alapján igazat adhatok neked és elismerhetem, hogy nem dölt össze az oktatás Magyarországon?
2023. okt. 6. 09:41
 37/44 anonim ***** válasza:
0%

#36 Megkezdte szeptember 1-én minden iskola az oktatást. Pont.

Mi az ami neked ennél több kell hogy lásd, az oktatás nem dőlt össze?

Kitalálsz egy ostobaságot ami a valósággal teljesen ellentéte. Mit kellene azon még adatokkal bizonygatni neked, hogy a mai napon közel 1 milliónyi általános és középiskolás diáknak folyik az oktatása az egész országban?

2023. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

37, ne haragúdj, ez igy nem megy.

Nem én találtam ki. Ha visszolvasod az általam bemásolt cikkeket, láthatod, hogy nem egy ember támsztja ezt alá és indolkolja.


NEM ÉN TALÁLTAM EZT KI.

És továbbra is kérlek, hogy igazold, hogy elismerheseem, hogy Magyarországon nem dölt össze az oktatás. Én megteszem, ha adsz egy darab értékelhető adatot is erről kérlek.


Csak azt ne ird le mégegyszer, hogy én találtam ezt ki, mert ezt nem vállalom.

2023. okt. 6. 09:55
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

#38 Ez az amit beszélek, hogy te a valóságról nem vagy hajlandó tudomást venni.

Reggel fél nyolc óta itt vagyok az iskolában, a többi kollégám is. Volt már órám és nemsokára újra lesz órám. A diákjaink járnak iskolába, ahogy a többi iskola diákjai is az országban. Szeptember 1-én rendben megkezdődött az oktatás és azóta is folyik rendben. Te meg leírsz egy ilyen baromságot, hogy összedőlt az oktatás - és most hivatkozol arra, hogy én tévedek, mert nem számít mi az ami van, neked leírták az újságaidban, hogy nincsen.

űVan. Van iskola, vannak tanárok, van oktatás és nem dőlt össze semmi.

Ami nincsen az a valóság azokban a cikkekben amikre hivatkozol.

Ha a valóság itt van és van oktatás, működnek az iskolák, közel 1 millió diáknak ma is tanítása van, akkor nyilvánvalóan azok a cikkek hazudnak.

Csak te nem vagy hajlandó a valóságot felfogni, hogy hazudnak.

Most kb. olyan szinten próbálkozol mint egy óvodás aki hisztizik, hogy ő nem kapott csokit mikor ott fogja a kezében.

2023. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
39, sajnos továbbra is csak engem sértegetsz, de az általam bemásolt cikkekre nem kaptam még érdemi reakciót.
2023. okt. 6. 10:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!