Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háziorvosok miért vannak...

A háziorvosok miért vannak még a Covid eljárásrend alatt? Sosem fognak kivizsgálni nátha szerű tünetekkel?

Figyelt kérdés

A Covid hullámok elmúltak. Már egy sima influenza erősségűre gyengült pár év alatt, ahogy azt lehetett várni. A WHO is kimondta, hogy a Covid mint veszélyes járványként számontartva már nincsen. Úgy tudom a kormány is emellett döntött. Mindezek ellenére minden ugyanúgy folyik mint a Covid időszakában. Az orvosok, kamara azt tesznek amit csak akarnak?



Megbetegedtem. Szerintem ki kellene vizsgálni. Az orvos nem utalt be covid tesztre pedig pedagógus vagyok. Értsd: gyerekekkel foglalkozok. Elmenni hozzá nem lehet. Nagy betűkkel több helyen ki van írva : FELSŐ LÉGUTI MEGBETEGEDÉS ESETÉN NEM JÖHET BE. Keresse orvosát telefonon. Felírt egy olyan antibiotikumot, ami így 4. nap után sem ért semmit el vele. Vissza akarok menni, de azt mondja nem vizsgál meg. Ha lejárt a kúra amiből még két nap van, akkor majd ír fel másikat. Sokszor azt hiszem a CERN-ben valóban előidézték hogy egy párhuzamos univerzumba léptünk, mert ennyire abszurd a világ nem lehet



2023. okt. 27. 12:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja arról nem is beszélve, hogy mikor mondtam neki, hogy még a sima coldrexnek is kedvező hatása van a náthámra vagy ki tudja mimre, de nem szedhető csak pár napig ugye. Azt mondta : nem baj. Az antibiotikum majd később fejti ki hatását. Megvárja míg beszedem mindet. Hát könárgöm. Ha négy nap után netto zérus hatása van, miért kell folytatni ? Miért kell megvárni míg a szervezet jobban legyengül, mert majd a 6. nap feltámadok ?
2023. okt. 27. 12:15
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttek a rendelők, orvosok, igen kényelmes a telefonos gyógyítás. Hogy időnként nem használ, az nem számít.

Nálunk a háziorvosok a rendelőben simán rendelnek a régiek szerint szerencsére.

2023. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ki kellene vizsgálni. Az orvos nem utalt be covid tesztre pedig pedagógus vagyok.


Írj be az ellenőrzőjébe egy intőt.

2023. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

" Az orvos nem utalt be covid tesztre pedig pedagógus vagyok."


Azért mert rájött hogy színjáték az egész!

2023. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

#4

Te is kapsz egy beírást a krétán.

2023. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4 "Azért mert rájött hogy színjáték az egész!"


Ezekszerint mégsem, hiszen az eljárásrend nem változott. Be sem mehetsz hozzá, hogy megvizsgáljon.

2023. okt. 27. 14:13
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező


1. COVID tesztet ha akarsz, vehetsz a patikában és megcisnálhatod magadnak. Miért kellene ehhez bármiféle beutaló?


2. Tökmindegy, hogy COVID, influenza vagy nátha. Ha beteg vagy, nem mész dolgozni és otthon gyógyulgatsz.


3. Az antibiotikumot azonnal felíró doki nem a COVID eljárásban ragadt benne, hanem a 90-es években, amikor mindenre is antibiotikumot írtak fel. A COVID, az infuenza és a nátha nem bakteriális fertőzések, úgyhogy az antibiotikum abszolút hatástalan rá. Vírusos megbetegedéseknél egyszerűen tünetkezelés és pihenés a gyógymód, a szervezeted legyűri egy max két hét alatt és annyi.


Ha az embernek 39 alatti láza van max 2-3 napig, köhögés, torokfájás, taknyolás, gyengeség, álmosság... akkor tök fölösleges orvoshoz menni. Hívja fel, hogy beteg, írassa ki magát táppénzre aztán lábadozzon otthon. Az a hét megy a levesbe, de ennyi.

Ha a láz 2-3 nap után sem enyhül, az kaka, akkor már érdemes orvoshoz menni.


De ismétlem, COVID teszttel kár a dokira várni. Patikában megveszed, megcisnálod otthon és annyi.

2023. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

71. "COVID tesztet ha akarsz, vehetsz a patikában és megcisnálhatod magadnak. Miért kellene ehhez bármiféle beutaló?"


Ma már mindenkinek kellene lennie annyi kompetenciája, hogy tudja az orvosi teszt sokkal megbízhatóbb. Amit a patikában kapsz pozitív tesztet produkál, ha kólát ittál vagy negrót szopogattál ami gyakori náthásan



"2. Tökmindegy, hogy COVID, influenza vagy nátha. Ha beteg vagy, nem mész dolgozni és otthon gyógyulgatsz."


Nem gyógyulgatok, mert hatástalan gyógyszert írt fel -.-

Jövő héten az őszi szünetem ezzel elcseszi



"3. Az antibiotikumot azonnal felíró doki nem a COVID eljárásban ragadt benne, hanem a 90-es években, amikor mindenre is antibiotikumot írtak fel. A COVID, az infuenza és a nátha nem bakteriális fertőzések, úgyhogy az antibiotikum abszolút hatástalan rá. Vírusos megbetegedéseknél egyszerűen tünetkezelés és pihenés a gyógymód, a szervezeted legyűri egy max két hét alatt és annyi."


Nem igaz! A 90-es években igenis megvizsgálták az embereket az orvosok. Megtapogatta a nyakát is az embernek oldalt. Igenis, mindig az volt a fősodrású álláspont amit mindenhol nyomtak, hogy menjen el orvoshoz ha beteg. Hát tessék. Most nem fogadja.


Az sem igaz, hogy antibiotikum nem gyógyítja a Covidot. Tessék nekem 2021-ben a covidom az Azi sandoz gyógyította meg. De pl egy madár féregírtó állította meg adrikában, ázsiában és más szegényországban a nagy Covidot. Oltás nem kellett. Egy sima féregírtó. Ezt kapd ki



"Ha az embernek 39 alatti láza van max 2-3 napig, köhögés, torokfájás, taknyolás, gyengeség, álmosság... akkor tök fölösleges orvoshoz menni. Hívja fel, hogy beteg, írassa ki magát táppénzre aztán lábadozzon otthon. Az a hét megy a levesbe, de ennyi."


Nekem már több mint egy hete van


"Ha a láz 2-3 nap után sem enyhül, az kaka, akkor már érdemes orvoshoz menni."


Ezt tettem



" im, COVID teszttel kár a dokira várni. Patikában megveszed, megcisnálodsmétle otthon és annyi"


Nem a Covid teszt az érdekes, hanem a következeteség

2023. okt. 27. 14:40
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Aha... egy antibiotikum a vírust... Én meg a könyvespolcban hűtöm a mirelit árút:D

FÉreghajtó dettó. De erről én is hallottam, jól meg is haltak páran kiszáradásban, mivel kifosatta a lelküket is...


A COVID egy átlagos, egészséges embernél 1-1.5 hét alatt lefolyik, akár szedsz rá valamit, akár nem. Persze ha szedsz rá valamit, akkor kinézhet úgy, mintha attól gyógyulnál meg, de valójában anélkül is elmúlik. Főleg a mostani. A 2020-as az nyilván keményebb volt, de mára tényleg influenzaként viselkedik néhány alternatív tünettel.


hasnzos lenne, ha nem úgy közelítenéd meg az orvos, hogy COVID tesztet akarsz. Egyébként ha meg kiderül, hgoy COVID, változik bármi? Már azon kívül, hogy nem kell rá antibiotikum..


Az étny és való, hogy ha antibiotikum kórán vna az ember, akkor azt végig kell csinálni. Közben tök fölösleges variálni, mert ha nincs befejezve a kúra, azzal csak azt érjük el, hogy ha esetleg bakteriális fertős lenne, akkor sikeresen hozzászoktattuk a baktériumot az adott antibiotikumhoz ahelyett, hog ykiirtottuk volna.

Az más kérdés, hogy vajon el kell-e egyáltalán kezdeni a kúrát, ez igaz.

2023. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát ha nem tudta volna meggyógyítani az akkoriban felírt antibiotikum, akkor már lehet lélegeztetőgépre kapcsoltak volna és már nem élnék. De pl afrikában, ázsiában és más szegény országokban megállította az a bizonyos féregírtó a Covidot. Szerinted ott miért nem tombolt? Miért csak a fehér országokat oltották le?


Az a bizonyos féregírtó egy Nobel-Díjas gyógyszer. Van humán változata. Európába nem engedték behozni ezért a lovaknak és kismadaraknak előállított szereket szedték az emberek. Persze hogy kifosták a lelkük. De miért? Mert nem engedték behozni a fillérem emberi gyógyszer változatot. Bizony!

ÍZlelgesd szépen : egy sima féreghajtó a Covid minden stádiumában kigyógyít [link]

2023. okt. 27. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!