Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háziorvosok miért vannak...

A háziorvosok miért vannak még a Covid eljárásrend alatt? Sosem fognak kivizsgálni nátha szerű tünetekkel?

Figyelt kérdés

A Covid hullámok elmúltak. Már egy sima influenza erősségűre gyengült pár év alatt, ahogy azt lehetett várni. A WHO is kimondta, hogy a Covid mint veszélyes járványként számontartva már nincsen. Úgy tudom a kormány is emellett döntött. Mindezek ellenére minden ugyanúgy folyik mint a Covid időszakában. Az orvosok, kamara azt tesznek amit csak akarnak?



Megbetegedtem. Szerintem ki kellene vizsgálni. Az orvos nem utalt be covid tesztre pedig pedagógus vagyok. Értsd: gyerekekkel foglalkozok. Elmenni hozzá nem lehet. Nagy betűkkel több helyen ki van írva : FELSŐ LÉGUTI MEGBETEGEDÉS ESETÉN NEM JÖHET BE. Keresse orvosát telefonon. Felírt egy olyan antibiotikumot, ami így 4. nap után sem ért semmit el vele. Vissza akarok menni, de azt mondja nem vizsgál meg. Ha lejárt a kúra amiből még két nap van, akkor majd ír fel másikat. Sokszor azt hiszem a CERN-ben valóban előidézték hogy egy párhuzamos univerzumba léptünk, mert ennyire abszurd a világ nem lehet



2023. okt. 27. 12:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az angol Királynőt 3.erzsébetet Ivermektinnel kezelték. Szerinted miért, ha annyira rossz, hogy kifossa abelét? [link]


Az ivermektin 92% -kal csökkenti a Covid halálozását, Főbb tanulmányok szerint [link]


A világ többi részén már alkalmazzák az Ivermectint. Pár napja ausztrál kutatók adtak ki egy állásfoglalást, miszerint az Ivermectin megöli a Covidot. Azokon a helyeken, ahol Ivermectint használnak magukért beszélnek a járványgörbék [link] Megállították több országban a járványt [link] Az Ivermectin minden stádimban sikerrel alkalmazható, kevesebb mellékhatása van a Remdesivírnél és szövődmények nélkül gyógyulnak a betegek (peru [link]

2023. okt. 27. 15:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Javaslom beszélj a biológiát oktató kollégáddal, mert amit itt leírsz, azt egy 10. oszátlyos tanuló is kiröhögi..
2023. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"megöli a COVIDot". Még jó, hogy a vírusok életjelet sem mutatnak:D


Egyél lóhashajtót ha akarsz, lelked rajta.

Én kamillateával és alvással kibackeltem az egészet, ahogy az emberek 95%-a...

2023. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A biológia tanár a régi részben folyamatosan elavuló tananyyagból a 2019-ben megjelent coviddal kapcsolatban tudja a válaszok? miért nem őt kérdezték? Miért gyógyították akkor féregírtóval a Királynőt. Ejha
2023. okt. 27. 17:04
 15/15 anonim ***** válasza:
És még az a COVID-rettegő, aki beoltatja magát....:D
2023. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!