Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Putyinról a sokaság azt...

Ha Putyinról a sokaság azt mondja, hogy diktátor és ezért demokratikus úton nem leváltható, akkor ugyanez a sokaság miért gondolja Orbánról ennek ellenkezőjét, mármint, hogy Ő viszont leváltható ?

Figyelt kérdés
Valaki megmagyarázná, hogy mi az oka ennek, holott gyakorlatilag ugyanarról beszélnek ? Vagy nem ? Mi a különbség kettejük között?

jan. 22. 23:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10, ezzel sem értek egyet sokaságként, én nem az ellenzéket hibáztatom, hanem csak azt mondom, hogy sokaságként szerintem Orbán Viktor hagyományos módon nem leváltható.


I stand with ellenzék.

jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"sokaságként"


A helyzet az, hogy Te maximum Butapesten számítasz sokaságnak!

jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem levalthato, amirol tett is rendesen a Fidesz a valasztasi szabalyok onkenyes atirasaval. Lathatjuk, az orszag nagy resze nem a Fideszre szavazott vagy nem is szavazott, meg is ennek a bunozo teamnek a kezeben van az orszag sorsa. En mondjuk elköltöztem, szoval szerencsere engem nem zavar.
jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha senki sem szavazna a Fideszre, akkor le lenne váltva a Fidesz. Szóval elméletileg leváltható, az más kérdés, hogy nagyon nehezen.
jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A miniszterelnök leváltható, a kormány leváltható, a hatalmon lévő párt leváltható. Azonban a rendszert leváltani már nehezebb. Mert ugyan mi fog történni, ha más párt kerül hatalomra a mostani vezérellenzékből? Valószínűleg változni fog az ideológia meg a propaganda, kicsit át lesznek szabva a minisztériumok, a felsőbb vezetők le lesznek váltva, át lesz strukturálva az adó, de minden más marad. Marad a közép és alsó bürokrata kaszt, marad a gazdaságot és az állampolgárokat kiszipolyozó, majd jutalomfalatokat visszaosztó adórendszer, marad a bennfentes korrupció (csak más lesz a kedvezményezettje).

Ahhoz, hogy a rendszert leváltsuk, legalább 2/3-dal kellene nyernie egy olyan formációnak, ami teljesen független a mostaniaktól, tényleges változásokat akar, az állampolgárokat érdekeit szolgálja és nem az államét. Sajnos ennek jelenleg még a csírája sincs meg szinte.

jan. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
#15 A Mi Hazánk ilyen, de sajnos nagyon messze állnak attól, hogy 2/3-ot szerezzenek. Ilyen médiaellenszélben ez nagyjából lehetetlen.
jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Köszi, de egy nácipártra nem szavaznék. Akiknek a legnagyobb kampányuk, hogy fujj WHO, fujj melegek.
jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17 Nem ez a "legnagyobb kampányuk", csak a média kb. ennyit mutat be róluk. A magyarországi pártok közül egyedüliként a Mi Hazánknak van normális programja: [link]

Ellenben a DK-nak és fiókpártjainak valóban annyiból áll a mondanivalója, hogy fujj Fidesz. Nem látni, hogy ők miben lennének jobbak.

jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!