Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A debreceni emberek akarnak...

A debreceni emberek akarnak akkumulátor gyárat a városukba?

Figyelt kérdés
márc. 9. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
14 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatban, 2024-ben mi a helyzet?

Elfogadták a gyárat, vagy nagy az ellenállás?

Tehát a mostani állapotokra vagyok kíváncsi.

márc. 9. 14:58
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Van aki igen, van a ki nem. Az emberek nem egyformák. Ha én debreceni lennék, akkor nem akarnék.
márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a többség álláspontja mi lehet.
márc. 9. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Ha a kormány azt mondja lesz, akkor lesz és pont. Lehet hisztizni, meg vergődni, Göd példját láttuk, hogy a lakosság nagy része még is az aksi gyár támogató jelöltet szavazta meg...Debrecen esetében is az aksi támogató fideszesek fognak nyerni.
márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem akkor nem lenne bajom, hogy ha legalább a várostól ahol lakom egy 5 kmre lenne. Es minden környezetvédelmi elemzés, havi vizsgálatok stb elérhető lenne a helyiek számára, hogy lássák minden rendben. Mit mertek , mikor milyen hatarertekkel stb. Ìgy igen. De mikor azt se tudják az ott lakók, hogy mi sz igazság, össze vissza ködösìt sok ember evvel kapcsolatban akkor már nagyon nem lennek nyugodt.
márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A CATL akksigyár Debrecen és Mikepércs között épül félúton, a vázszerkezet már nagyjából kész, annyi vizet szivattyúztak ki a területről, hogy körülötte egy tó keletkezett, rendesen vadkacsák úszkálnak benne.

A debreceniek többségét sztem egyáltalán nem érdekli ez a gyár, jó részük annyira ostoba, hogy fogalma sincs, hogy hova mi épül a környéken vagy, lövésük nincs arról, hogy milyen hatásai lesz egy adott gyárnak. Ez a gyár tutira nem kevés szennyezést fog kibocsátani, a legrosszabb ami bekövetkezhet, hogy a vízbázist elszennyezi, de lesz ott mindenféle mérgező anyag- és gáz kibocsátás is. A debreceni lakosságnak csak egy elenyésző részét, de a mikepércsiket telibe a zajszennyezés is komolyan érinteni fogja. Hozzáteszem mivel a területen több különböző gyár is épül, vagy már felépült, ott nem csak egyedül a CATL, fog dolgokat kibocsátani, de nem kérdés, hogy ők lesznek a legnagyobb szennyezőforrás.

márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!