Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesekből árad a kereszt...

A fideszesekből árad a keresztényi szeretet?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Ja, Szájer bizinyította. Ilyen ratyitojás a többi is
ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Hamár háborurol volt szó, egy igaz keresztény politikai párt nem támogatja a háborut. Ebben van szeretet. Nem kockáztatja életünket és fiainkat hogy besorozzák katonának, mint ahogy Németországban ahol most állitják vissza a hadkötelezettséget, azaz minden fiatalnak szolgálni kell éveket a katonaságnál.


Nekem a Fidesztől ennyi szeretet elég. Hajrá Fidesz, fúj háború!

ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 Ne zavarjon hogy a választások óta a fidesz is ezerrel nyomatja az "Irány a sereg!" Hirdetéseket a kilátások nélküli fiataloknak 🤡🍊
ápr. 26. 08:46
 14/16 anonim ***** válasza:

Magyarország egy jóideje felismerte, hogy védőnastyája Europának az elmúlt tíz évben is probálta védeni a bevándorliktil, persze hiába.


Igen engem nem zavar hogy nyomatja a katonaságot, hiszen attól még rendőrök és katonák védik a tömeges migráciotol Magyarországot. Támogatom.

ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14 Úgy megvédtem hogy tovább tessékelte a bevándorlókat Ausztriába. XD
ápr. 27. 12:09
 16/16 anonim ***** válasza:
2015ben mert Merkel kérte, de utána nem.
ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!