Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik Magyarországért Mozgalomról?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Kicsit politizálni szeretnék veletek. Értelmes emberek, kulturált megjegyzéseit, hozzáfűzéseit várom!
2011. jún. 16. 21:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
39%

mezőgazdaságra nem lehet ipart építeni, Magyarországon nem.

jönnek nagy fagyok, odamegy a termés 90%-a és megint fel lehet venni több száz/ezer milliárd forint hitelt...

2011. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

<covenant>: (Remélem tegezhetlek, úgy könnyebb. Köszönöm!)


Régóta olvasgatom a kommenteidet itt. De nem értelek. Miért? Miért hiszel még mindig a FIDESZ-nek?


Én nem tudom. Nem hiszem, hogy Vona meg merné kockáztatni, hogy ha ők kormányra jutnak akkor bárkivel is (főleg az oroszokkal akik 30 évig ültek a nyakunkon.) Ha lepacsiznának bárkivel is, akkor itt minden elpattan. Azért azt lehet érezni, hogy pengeélen táncolunk! 5-700 ezer ember szavazott a Jobbikra. Ez szerintem most a dupláján van. Jövőre háromszorosa lesz. És kb itt meg is áll. Azért ennyi ember csalódottsága (gondolok itt a bedőlt deviza hitelesekre) akik már nem veszthetnek semmit bármire képes.

2011. jún. 16. 21:42
 13/29 anonim ***** válasza:
58%

"<covenant>: (Remélem tegezhetlek, úgy könnyebb. Köszönöm!)


Régóta olvasgatom a kommenteidet itt. De nem értelek. Miért? Miért hiszel még mindig a FIDESZ-nek? "


Tegezz nyugodtan. Olvasd tovább a kommentjeimet, mert ezek szerint nem olvasod elég régóta :)

2011. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%
Kerdezo, ha igy benne vagy, magyarazd mar el ezt az arabmaniajat a Jobbiknak, nagyon kivancsi lennek!
2011. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%

A Jobbik egy álmodozó párt. Amit a gazdaságról elképzel,az megvalósíthatatlan. Ha hatalomra kerülne,akkor az ország hamarabb csődbe menne,mint ahogy a Fidesz fogja csődbe vinni.

A gazdaság nem óhajok és elképzelések alapján működik,hanem a piac törvényei szerint.

2011. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören az, hogy nem nagyon szeretnek összefogni.
2011. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
33%

"Hogy "Fasiszták és neo-nácik" lennének? Nem hiszem."


Az baj, mert akkor így már nem nagyon szavaznék rájuk.

Bár szükség törvényt bont...

2011. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Annyira nagyon azért nem vagyok én benne! Arab mánia. :) Erről egy videó kering a neten. Amikor Vona kijelenti, hogy Ő bizony akkor elkezd velük "haverkodni". De érnemes megnézni az eredeti videót. Az Arab-Magyar barátságnapjáról nem tudok nyilatkozni. De ami eszembe jut róla, az a közös felvonulás, a zsidók által lemészárolt palesztin csecsemők és nők "ért". Apropó?! Akkor a többi párt programjait el tudjátok nekem küldeni?
2011. jún. 16. 21:56
 19/29 anonim ***** válasza:

Benne vagy a közepében, de nem sokat tudsz erről? :)

"Akkor a többi párt programjait el tudjátok nekem küldeni?


A komment megírásának időpontja: ma 21:56"


Nem, mivel te is be tudod ütni a keresőbe a pártok honlapjainak címét, ott találsz hazug...akarom mondani programokat.

2011. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Majdnem kihagytam! A fülkeforradalmárokkal ellentétben facebookon Vona Gábor bárkinek szívesen válaszol VIDEÓBAN! Nem pedig leveleket küldözget. Tegyétek fel a kérdést neki, szerintem fog rá válaszolni főleg ha többen teszitek fel...


Sieg Heil:


Nem Németországban vagyunk. Tudod, én nem akarlak megbántani, de általában az Origo és az Index titeket szoktak kiemelni amikor részegen fetrengtek egy nagyon színvonalas megemlékezésen. És ennyi bőven elég az átlag embernek aki a Barátok Közt-ön nő fel meg a Jóval rosszabbon. Bevágják 1 percben főműsoridőben és ennyi. Legalább 300 szavazatot el is vesztett a Jobbik.

2011. jún. 16. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!