Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik Magyarországért Mozgalomról?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Kicsit politizálni szeretnék veletek. Értelmes emberek, kulturált megjegyzéseit, hozzáfűzéseit várom!
2011. jún. 16. 21:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

"Nem Németországban vagyunk. Tudod, én nem akarlak megbántani, de általában az Origo és az Index titeket szoktak kiemelni amikor részegen fetrengtek egy nagyon színvonalas megemlékezésen"



anyád fetreng részegen

ha pedig neked az a fontos, hogy mit ír a zsindex, meg az origo, akkor te hiába szavazol a Jobbikra, neked már akkor sem lesz jobb...

2011. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Látod ez a baj. Nem én hiszek nekik hanem a többi pár millió ember. Nem értem miért anyázol. De egészségedre. Megkérdezhetem hány éves vagy?
2011. jún. 16. 22:29
 23/29 anonim ***** válasza:
76%
Egyedül bennük látom az ország jövőjét. Kiemelkedő gazdaságpolitikájuknak köszönhetően rövid idő alatt is erőteljes fellendülést tudnának elérni.
2011. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem nagyon bízok bennük álmodozó gazdaságpolitikájuk meg arabmániájuk miatt, de mégis jobb a tőskommunista MSZ(M)P-nél vagy az alkotmányt szabadon módosítgató, magukat bebetonozó, szegényeket lehúzó garázda Fityesznél.
2011. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Gauldoth ***** válasza:
100%
Cigánykérdés miatt ő rájuk kéne szavazni, de nem tetszik az aggreszivitásuk, és pláne nem, hogy zsidóznak. Biztos páran karóra akarnak majd húzni, meg írjátok majd, hogy nyissam ki a szemem, de nekem egy ismerősöm sincs akit ők bántottak.
2011. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

kérdező rosszul látod a helyzetet, azt hiszed hogy aki nem jobbikos az a másik 3 párt szimpatizánsa, pedig nem!

szerintem mind a 4 parlamenti párt szar, a magyar politika kritikán aluli napjainkban.

2011. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek, Magyarország mostani pártjai, politikusai ritka sz@rok.
2011. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
24%

A Jobbiktól én konkrétan félek. Nem a vonulásaiktól, az igazán nem oszt, nem szoroz.

De a gazdaságpolitikájuk nagyon riasztó. Mezőgazdaságra építeni egy országot a 21. században? Ha ezt megcsinálják, lesz még itt olyan szegénység, mint régen, hogy azért kelünk és fekszünk a nappal, mert nincs pénz világításra.

Nem vagyok gazdasági szakértő, de úgy gondolom, és a világ ezt igazolja, hogy egy fejlett ország iparának a töredékét, 5-10%-át teszi ki a mezőgazdaság. Leginkább csak mutatóba van. Az igazi húzóágazat a szolgáltatások, a k+f.

Innentől ez a mezőgazdaságosdi számomra erősen populista dumának tűnik. Abból soha nem leszünk gazdagok, fejlettek, hangadók.

És ha egy ilyen kardinális kérdésben ilyen populista, akkor nem merek belegondolni, hogy vajon más területeken mit csinálnának. Szerencséjük, hogy esélytelen, hogy valaha hatalomra kerüljenek, mert akkor nem tudom, mi lenne itt. Először is nagy kiábrándulás, mert a hangzatos tervek nagy részéről kiderülne, hogy nem megvalósítható, másodszor kibuknának a Parlamentből is, és akkor buknák a biztos fizetést és a szolgálati autót...

2011. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
HAJRÁ JOBBIK.SZAVAZZATOK RÁ.
2012. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!