Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az erdelyi...

Mit gondoltok az erdelyi magyarokrol? Hat a romanokrol?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 18:20
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
100%
Évtizedekig abban nevelkedtem, hogy a székelyek igaz magyarok,hagyományörzők,eszesek,szorgalmasak,kedvesek...stb. Ismertem erdélyieket,akikkel semmi bajom nem volt. De megismertem székelyeket is akik nem eszesek hanem ravaszok, nem magyar érzületűek csakúgy csinálnak, hogy itt érvényesülhessenek.Lopnak,csalnak hazudnak,és sokat sírnak- szó szerint is,meg sajnáltatják magukat. Kikérte egyik magának, hogy ő nem román,csak mert Romániában él. Magyar nyelven beszél,de külsőre román,viselkedése pedig tök cigányos. Szerintem Romániába szakadt magyar cigányok és nem egyenlők az erdélyiekkel. A Magyarországi magyarokat nem becsülik, "semmi magyarnak" tartják őket (ez annyit jelent,senkiházi,semmirekellőnek).Arrogánsak,erőszakosak,hazugok.Ilyennek ismertem meg őket.
2016. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!