Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatal orvos-iparosok...

A fiatal orvos-iparosok továbbra is el akarnak menni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 12:18
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek, a pénz csak egy dolog, az emberek hozzáállása is hihetetlenül más tőlünk nyugatabbra. Nemrég két hónapot töltöttem kint, valósággal depressziós lettem, mikor tudatosult bennem, hogy hova fogok visszajönni hamarosan. Irigylem azokat, akik büszkeséget éreznek akkor, amikor leszállnak a hazájuk repülőterén, mert nekem nem sikerült.
2011. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

1305

> Diplomázás után én is rögtön megyek el, mert itt lakossága nagy része irigy, rosszindulatú és nagyon primitív.


De a pénze jól fogott, hogy fizesse a taníttatásodat ?

2011. szept. 9. 14:19
 33/54 anonim ***** válasza:
67%

13:05

Szerintem már ma, vagy holnap menj. Elveszed a helyet az egyetemen azok elől, akik a hazájukban akarnak boldogulni.

Én diploma után nem mentem ki külföldre, ugyanis itthon is lehet keresni többszázezret, ha csak a pénz a kérdés. De a család és barátok is itt vannak.

2011. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
51%

"""De a pénze jól fogott, hogy fizesse a taníttatásodat ?"""


Szóval a kérdező is az irigyek táborába tartozik. Amennyi energiát belefecsérelsz ebbe a kérdezésbe meg az ítéleteidbe inkább arra fordítanád hogy keress több pénzt és ne foglalkozz mással.

2011. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
45%

"Hogy mennyi irigy van. Magyar embereket így is ismerik mindenhol külföldön."


Csak téged. Mi nem járunk ki.

2011. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
43%

"Pffuj. Hányingerem van a csomó irigy embertől."


Akkor szerintem költözz az usába.


Hahaha..

2011. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
24%

"Az orvos munkája kicsit több felelősséggel jár, és "kicsit" többet tanult, mint egy utcaseprű, és életeket, meg többet is dolgozik, te nagyon hülye."


Nem dolgozik többet. Én még egy orvos droidot sem láttam lapátolni. Amit mégis megcsinálnak az meg nulla.

2011. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
30%

"Az orvosokban mindig is a hivatástudat lobogott, amikor orvosira mentek ennyit tanulni, pedig a feltételek ugyanígy siralmasak voltak előtte is, de egyes szakos tanárokban nem lobog, pedig ott is milyen kevés pénzzel indulnak neki a pályának, és ők maradnak is."


Így van, droidok mennek, orvosok maradnak.

2011. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
42%

"Igen, sztem is inkább erről van szó. Rosszul keresnek, és fáj nekik, hogy vkinek van bátorsága kimenni külföldre. Diplomázás után én is rögtön megyek el, mert itt lakossága nagy része irigy, rosszindulatú és nagyon primitív."


Reméljük vissza már nem jössz korcsoskodni. :)

2011. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szivesen visszafizetem az oktatásom költségeit, ha köteleznek rá. Az én szakomon egy félév 210 ezer forint, külföldön a fizetésem ennek a háromszorosa lenne. Ahogy már az előbb levezettem itt, egy-két év alatt félre lehet tenni annyit, hogy könnyedén vissza lehessen fizetni.
2011. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!