Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatal orvos-iparosok...

A fiatal orvos-iparosok továbbra is el akarnak menni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 12:18
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
33%

"Nagyon szivesen visszafizetem az oktatásom költségeit, ha köteleznek rá. Az én szakomon egy félév 210 ezer forint, külföldön a fizetésem ennek a háromszorosa lenne. Ahogy már az előbb levezettem itt, egy-két év alatt félre lehet tenni annyit, hogy könnyedén vissza lehessen fizetni."


Akkor pedig nincs mit tenni. Fizess és pakolj össze. :)

2011. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
24%

Lehet pakolni és hasítani korcsok!


Nem itt kell mártírkodni, hogy mennyire űberszar itt és mennyire bunkó mindenki. Ki lehet takarodni akár már holnap, krónikus önsajnálat helyett.

2011. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
31%
A munkakerülő siránkozó irigykedő brigád beindult:)
2011. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
74%

"Lehet pakolni és hasítani korcsok!


Nem itt kell mártírkodni, hogy mennyire űberszar itt és mennyire bunkó mindenki. Ki lehet takarodni akár már holnap, krónikus önsajnálat helyett."


Köszönöm szépen, most demonstráltad is, milyenek magyarok:)Vigyázz, habzik a szád.

2011. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Summa summarum: e szép hivatás követőiből megélhetési könyökölők lettek.

Csak azon csodálkozok, hogy ha gazdag jóléti államok magas tandíjat kérnek a képzésért, akkor mi miért képzünk ingyen (másoknak) ?

2011. szept. 9. 15:14
 46/54 anonim ***** válasza:
85%

De hogy ez mennyire furcsa... Egy orvos évekig tanul, gebed a diplomáért. Jó, megvan. Elmegy rezidensnek, sz*rt sem keres, egy albérletben többen együtt laknak, semmi idejük nincs. Miért nem szül mindenki gyereket a hazának, hurrdurr?


Elmegy külföldre dolgozni, keres annyit, hogy legyen pénze fenntartani a családját, van gyereke. Mit képzel, hogy elmegy innen, hurrdurr?

2011. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
95%

"Nem dolgozik többet. Én még egy orvos droidot sem láttam lapátolni. Amit mégis megcsinálnak az meg nulla."


Nem lehetsz ennyire ostoba:). Akkor legközelebb ha eltörik vmid, vagy beteg leszel, nem ám elmész a "droid" orvoshoz, hanem szépen otthon megoldod.Szted egy orvos nem dolgozik többet, mint egy utcaseprő? Az orvosok mind 8 órát dolgozni, nem, te zseni ?:)Ja, igen, ők nem fizikai munkát, fogják be.Külföldön miért többszöröse egy orvos bére egy utcaseprőnek? Nem késő még elkezdened gondolkodni.

2011. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kerdezo" es a tobbi uber sotet IQ bajnok!

Nem erdemeltek ti se orvost,se tanart,se novert sem senkit!


Nem tiszteltek,nem becsultok senkit es semmit...Meg a sajat csaladotokat sem szerintem!

2011. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
90%
Ez az okosságod hogy jön ide?
2011. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
91%

"Ez az okosságod hogy jön ide?"


Olvasd már vissza, feljebb az egyik "zseni" droidozza az orvosokat, meg korcsoknak nevezi azokat, akik kimennek külföldre. Az egyiknek a szövegértés, a másiknak az olvasás nem megy. Még jó, h fröcsögésben jók vagytok:) Nyugodtan szólj, ha vmit még nem értesz.

2011. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!