Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungaristák miért képzelik...

A hungaristák miért képzelik azt, hogy mindjárt itt a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 01:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Nem csak ők képzelik, nézz körül...
2011. szept. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
de sz@r szöveg, ja igen, még azok képzelik, akiknek üldözési mániájuk van, vagy csak szimplán paranoiások...
2011. szept. 12. 05:43
 3/27 anonim ***** válasza:
26%

valaki azt hiszi, hogy jön a 3. vh valaki azt gondolja, hogy a világban ma minden oké szerinted melyik a jobb?

amugy ha így gondolja valaki az az ő saját véleménye neked semmi közöd hozzá, de ha ilyen hülye vagy akkor ezen gondolkozz ezgész nap

2011. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem képzelnek semmiféle harmadik világháborút.

A nyugati civilizáció (Európa, USA, Kanada, Japán) összeomlását várják, ami szerintük romlott, dekadens és beteg. Ezt én is vallom, mert sajnálatos módon tényleg az.


Egyébként a világ többi része is vele fog tartani az összeomlásba, mert már elértük a maximális szintet, amit a kőolajszármazékokból - nem ráfizetéssel - ki lehet termelni. Azért is nő nagyon a benzin és a gázolaj ára világszerte, tehát nem csak nálunk, mert egyre nagyobb nyersanyagmennyiséget igényelne a világgazdaság, de mostantól nem lesz több és egy idő után lecsökken a mennyiség, ami még rosszabb következményekkel jár.

2011. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek már 20 éve várják a világháborút, de még 9/11-ből sem lett az. Az összeomlás sem reális.
2011. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Általában minden szélsőséges politikai nézetet valló a nyugati kapitalista/neoliberális eszméket tartja a válság okozójának. Ebben azért van valami, de ők egyből világ végét vízionálnak. Hogy miért? Mert által preferált politikai tömörülések, mint ahogy minden szélsőséges erő, azzal igazolja magát, hogy ő a világ megmentője, mindenki összeesküdött ellene, és ha ő nem jut vezető pozícióba, akkor vége lesz a világnak, összeomlik a társadalom, a gazdaság, eltűnik a jólét , eljön az apokalipszis, természetesen ezt valami titokzatos háttérhatalom számlájára írják.

Egyébként mint minden válságot, ezt is rendkívüli technológiai fejlődés, új paradigmák, és elgondolások fogják követni. Alternatív energia, humánusabb, nem feltétlenül növekedésorientált gazdaságpolitika, helyi gazdaságok helyi termelés és piac kialakulása stb... Már el is kezdődött ez a folyamat, de nyilván az olajlobbi, és a kormányzatokat pénzelő nagyvállalatok késleltetik a folyamatokat.

2011. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
A szélsőségesség oka általában a lúzerség. Aki pedig lúzernek érzi magát, annak gyakran titkos fantáziája az, hogy "bárcsak elpusztulna a világ, és elölről indulna az egész, akkor nem számítana, ki voltam eddig". Remélik, hogy lesz valami nagy katasztrófa vagy háború, ami romba dönti a jelenlegi rendszert, és akkor nem az fog számítani, hogy milyen iskolát végeztek vagy milyen állásuk van, hanem túlélőt játszhatnak, mint valami Mad Max filmben.
2011. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%

,, A szélsőségesség oka általában a lúzerség. Aki pedig lúzernek érzi magát, annak gyakran titkos fantáziája az, hogy "bárcsak elpusztulna a világ, és elölről indulna az egész, akkor nem számítana, ki voltam eddig". Remélik, hogy lesz valami nagy katasztrófa vagy háború, ami romba dönti a jelenlegi rendszert"

-Na most jól oda tetted magad, gratulálok.

Én jól élek, persze nem vagyok gazdag de megvan mindenem ami számomra fontos és

én is úgy gondolom, hogy közeleg valamilyen háború ami a közel-keletről fog indulni, ami valószínűleg romba dönti a fél világot. (bár nagyon nem szeretném hogy ez megtörténjen, nekem elég ha egy kis ország onnan eltűnik végleg)

Most akkor lúzer vagyok én is??

2011. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%

"Én jól élek, persze nem vagyok gazdag de megvan mindenem ami számomra fontos"


1. Ha meglenne mindened, ami fontos, akkor egyáltalán nem fórumoznál.


2. Mondani bármit lehet, ingyen van.


"Most akkor lúzer vagyok én is??"


Ha szélsőjobbos vagy, akkor igen.

2011. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

"Ha meglenne mindened, ami fontos, akkor egyáltalán nem fórumoznál."

Ezt kifejtenéd? Nem igazán értem. Szóval ha nekem jól megy akkor ne osszam meg a véleményemet másokkal, ne fórumozzak?

Vagy inkább csak ebben a témában maradjak csöndben?

2011. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!