Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungaristák miért képzelik...

A hungaristák miért képzelik azt, hogy mindjárt itt a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 01:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert szükségük van rá, máshogy nem tudnák elérni a céljaikat.
2011. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

14:47


""Ha meglenne mindened, ami fontos, akkor egyáltalán nem fórumoznál."

Ezt kifejtenéd? Nem igazán értem."


Csupán azt mondtam, amit mondtam.


Ha meglenne mindened, akkor nem érnél rá fórumozni, mert elfoglalna a nőd/gyerekeid/unokáid/jachtod/vadászat/szőlőbirtok/regényed/festményed.


Befutott, sikeres emberek nem fórumoznak. Én is csak azért fórumozok, mert még gépnél dolgozom, azaz nem futottam be.

2011. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%

Tehát elég sok "lúzer" (magyarul vesztes, de maradjunk menők, ugye?) él ma a világon. A Közel-Kelet ma a világ puskaporos hordója. Irán és az USA folyamatosan egymás bajszát rángatják, és bár Irán nem tűnik túl komoly ellenfélnek, ott áll mögötte India, Indiának pedig nagyon közeli barátja Oroszország.


A másik időzített bomba Észak-Korea. Fél éve kis híján háború tört ki néhány déli ember halála miatt, amit az északi hadsereg okozott. Azóta másról sem hallani, mint hogy az USA és Dél-Korea újabb nagyszabású hadgyakorlatra készül Korea partjainál. Ugyanakkor Észak (ami feltehetőleg atomhatalom) mögött ott áll egy igazi nagyhatalom, Kína is. Valahogy nem látom a világbékét ebben a puskaporszagú helyzetben... Pedig egy szikra is elég a világháborúhoz.


Szerintem senki se akar harmadik világháborút (és nem világvégét, mert a kettő rohadtul nem ugyanaz), mégis bekövetkezik, ilyen az emberi természet...

2011. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

"ott áll mögötte India, Indiának pedig nagyon közeli barátja Oroszország."- India az USA legnagyobb szövetségese a térségben, illetve Izraellel is baráti a viszonyuk. India mindig is az iszlám ellen volt, ami nem is meglepő, tekintve, hogy az átlag indiai nem csípi a muszlimokat.


"Ugyanakkor Észak (ami feltehetőleg atomhatalom) mögött ott áll egy igazi nagyhatalom, Kína is."- Kína és Amerika egymásra vannak utalva, de inkább az USA van előnyösebb helyzetben. Egyébként a kínaiak is elhatárolódtak az északiaktól.


Szerintem a diktatúrák előbb-utóbb megbuknak és viszonylagos világbéke lesz.

2011. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%

ma 16:10


Egyik ilyen helyi csetepatéból sem lesz világháború.


Mondom: azok fantáziálnak világháborúról, vagy más esetekben gazdasági válságról, akik azt remélik, hogy "új osztás" lesz, nulláról kezdődik az élet és jóvá tehetik az elrontott életüket.

2011. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Meneküljetek Magyar testvéreim mert jön a 3. világháború Éljen Szálasi Kitartás!!!
2011. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
kérdező valami ilyesmi kommentekre számítottál mint az előző?
2011. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem akarok újraelosztást, csak nyitott szemmel járok a világban... Pontosan a kis csetepatékból lesznek a világháborúk. Tudod hogy tört ki a második? A németek azt mondták hogy a lengyelek elfoglaltak egy határ menti rádióállomást, ezért "csapataink visszalőnek". Bármikor kitörhet egy ilyen konfliktus.
2011. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Sokan azért várják a 3. világháborút, mert azt remélik, hogy a zűrzavarban lehetségessé válna a határrevízió.
2011. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

"nekem elég ha egy kis ország onnan eltűnik végleg) "


Most akkor az a baj, ha Izrael létezik és az is baj, ha nem?

2011. szept. 13. 05:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!