Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A radikálisok miért akarnak...

A radikálisok miért akarnak szinte mindenkit tarkón lőni, felakasztani?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasni kurucon, bombahíren és egyéb radikális oldalakon a kommenteket. Ami feltűnt, hogy a szélsőjobbosok gyakran még a legapróbb dolgokért is lámpavasat emlegetnek. Főleg a kurucon. Felülírva a helyesírás szabályait igencsak trágár, alpári stílusban a lehető legkisebb sérelmekért is megtorlásra készülnek. Néha összevesznek egymással, és olyankor egyik szélsőjobbos a másikat akarja főbe lőni.

Én sem szeretem a politikusokat, de azért senkinek sem kívánom a halálát.

Ráadásul ezzel csak ellenszenvessé teszik a pártjukat, de legfőképp az ideológiájukat. Azt is hozzátenném, hogy 1-2 cigányt leszámítva ez fordítva nincs meg, tehát lényegében nem lehet olyan olvasni a liberálisoktól, hogy "bebetonozunk a Turul-szobor talapzatába, de előtte még jól tarkón lövünk, te hülye jobbikos".

Nem kell kerülgetni a forró kását, van ennek neve is: statárium

Tényleg ezt akarják?


Nagyon szar lehet radikálisnak lenni, ha ennyi feszültség van bennük.


2011. szept. 12. 10:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindenkit, csak a cigányokat és a zsidókat. Mert megérdemlik.
2011. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%

"Én sem szeretem a politikusokat, de azért senkinek sem kívánom a halálát. "


Akkor te egy korcs vagy és kikell végezni.

2011. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
30%

"jah, ezeken én is szoktam nevetni, még azt is fejbe lőnék akik a való világot nézik."


Azokat előbb meg kell kínozni.

2011. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
70%

Ez a csoport egy alkalmatlan lúzerek gyülekezete, akik persze mindig másra mutogatnak.


Irigyek, sotobák és buták. Inkább mindenkit tarkónlönének, aki kicsit is okosabb és többre vitte mint ök.


Normális körülmények között a csatornából, meg a trágyadonbról nem tudnának elömászni de most nincsennek ilyen normális körülmények. Igy nagy a hangjuk.

2011. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy nálunk összefolyik a radikális és a szélsőséges irányzat, és a Kurucinfó meg a Lenhardt/Novák/Zagyva-színvonal bemocskolja az egészet.


Egyébként nemcsak rájuk, hanem sok liberálisra is jellemző ez a vérgőzös hozzáállás.

2011. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
65%

"A radikálisok miért akarnak szinte mindenkit tarkón lőni, felakasztani?"


Mert dühösek, ingerültek. Ezt többnyire a frusztráció okozza.


"lényegében nem lehet olyan olvasni a liberálisoktól"


Mondjuk nem tudom, hol olvasol te "liberálisoktól" bármit is. Talán 6-8 liberális van még az országban :))))

2011. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

"sok liberálisra is jellemző ez a vérgőzös hozzáállás."


Ne keverjük a szezont a fazonnal. Akinek ilyen a hozzáállása, az nem liberális. Pont attól lenne liberális, hogy nem így gondolkodik. Más kérdés, hogy vannak, akik nincsenek tisztában a szavak jelentésével, de attól még ők nem lesznek liberálisok.

2011. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Akkor hívjuk őket magukat liberálisnak nevező embereknek.

2011. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
41%

Az anarchopacifisták is radikálisok, mégse akarnak senkinek se ártani.


A szélsőjobbnak meg mindig is az emberirtás volt a célja.

2011. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
44%
Mert agyhalottak
2011. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!