Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A radikálisok miért akarnak...

A radikálisok miért akarnak szinte mindenkit tarkón lőni, felakasztani?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasni kurucon, bombahíren és egyéb radikális oldalakon a kommenteket. Ami feltűnt, hogy a szélsőjobbosok gyakran még a legapróbb dolgokért is lámpavasat emlegetnek. Főleg a kurucon. Felülírva a helyesírás szabályait igencsak trágár, alpári stílusban a lehető legkisebb sérelmekért is megtorlásra készülnek. Néha összevesznek egymással, és olyankor egyik szélsőjobbos a másikat akarja főbe lőni.

Én sem szeretem a politikusokat, de azért senkinek sem kívánom a halálát.

Ráadásul ezzel csak ellenszenvessé teszik a pártjukat, de legfőképp az ideológiájukat. Azt is hozzátenném, hogy 1-2 cigányt leszámítva ez fordítva nincs meg, tehát lényegében nem lehet olyan olvasni a liberálisoktól, hogy "bebetonozunk a Turul-szobor talapzatába, de előtte még jól tarkón lövünk, te hülye jobbikos".

Nem kell kerülgetni a forró kását, van ennek neve is: statárium

Tényleg ezt akarják?


Nagyon szar lehet radikálisnak lenni, ha ennyi feszültség van bennük.


2011. szept. 12. 10:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
58%
Szegények és kell a bűnbak. Más kérdés, hogy lassan tényleg nincs esély becsületes, normális életre az országban.
2011. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
39%
A radikális fogalmát összemosni a szélsőjobb fogalmával, az egyik legátlátszóbb liberális trükk. Kár, hogy sokan nem látják ezt át. Mondjuk, a szélsőjobbot ez nem zavarja, miért is zavarná. Engem, mint nemzeti radikális gondolkodású embert nagyon is zavar ez a dolog. Radikális vagyok, és semmi közöm a szélsőjobbhoz, nácikhoz, fasisztákhoz. Ahogy semmi közöm a kommunistákhoz sem és a liberálisokhoz sem.
2011. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
48%

A Kuruc infó pedig nem radikális, hanem egy szélsőjobboldali hírportál. Időnként én is olvasok onnan, mert sok infót, amit igyekeznek eltitkolni, azt a Kurucon lehozzák, és ez segít eldönteni nekem, hogy az adott dologban mi is lehet az igazság. Az más kérdés, hogy mint az összes hírportál, a Kuruc sem szent, nem ritkán épp ők hazudoznak, vagy próbálnak tényeket más színben feltüntetni.


A kérdezőnek üzenem. Radikálisként én sem akarok senkit tarkón lövetni, különösen nem bírósági ítélet nélkül.

2011. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
72%

Ebcsontnál a pont!

A szélsőségeseknek nagyon jól jön, ha összemossák őket a radikálisokkal. (Tegyük hozzá, sajnos a radikálisok sem tesznek meg mindent, hogy ne folyjanak össze a szélsőséggel.)

2011. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
59%
Mert radikálisok
2011. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

A radikálisok olyanok mint a káronkodó emberek.

Többnyire olyan tagokból állnak akiket megviselt az élet és teli a hócipőjük a problémákkal, és azokkal akik csinálják őket. Nem vagyok radikális de értem miért ilyenek.

Azért mondják azt hogy felakasztják meg agyonvágják az ellenségeiket mert radikálisok. a nevükbe benne van :D

Ők így nyíltan kimondják a problémáikat nem áskálódással és kenyérhrarcal vívnak mint sok politikus.

Néha tényleg hülyeségeken is felkapják a vizet. De még idáig nem hallottam róla hogy meg is tették volna ezt.

Mindenesetre a föld alól nem bír senki irányítani embereket pénzel annyi bizonyos. Ezt a nézetet látják a radikálisok és ezért írnak ilyeneket.

2011. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"A radikális fogalmát összemosni a szélsőjobb fogalmával, az egyik legátlátszóbb liberális trükk. "


Jóó, hagyd már abba ezt...


Mindenhol liberlis trükköket vizionáltok, miközben a szélsőjobb (az igazi) legalább fel tud mutatni egy viszonylag konstans ideológiát.

A nemzeti radikális katyvaszba pedig beférnek a táltosok, keresztények, muszlimok stb.

Az egész "irányzat" maga a következetlenség és primitivizmus (prolideológia) megtestesülése.

2011. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 józsibarát ***** válasza:
Amellett, hogy az én pontom is Ebcsontnál van, miért is kéne konstans ideológia? Miért kéne mindenáron ideológiák mentén gondolkodnunk (és köpködni egymásra)?
2011. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"Miért kéne mindenáron ideológiák mentén gondolkodnunk (és köpködni egymásra)?"


na ezt ne pont egy radikális kérje már számon...

Egyébként ideológia (vagy elv) általában szükséges a politizáláshoz, másképp oda jutunk, mint most...

2011. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok radikális, de a Fideszt/KDNP-t, MSZP/DK-t kivégezném!
2011. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!