Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A radikálisok miért akarnak...

A radikálisok miért akarnak szinte mindenkit tarkón lőni, felakasztani?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasni kurucon, bombahíren és egyéb radikális oldalakon a kommenteket. Ami feltűnt, hogy a szélsőjobbosok gyakran még a legapróbb dolgokért is lámpavasat emlegetnek. Főleg a kurucon. Felülírva a helyesírás szabályait igencsak trágár, alpári stílusban a lehető legkisebb sérelmekért is megtorlásra készülnek. Néha összevesznek egymással, és olyankor egyik szélsőjobbos a másikat akarja főbe lőni.

Én sem szeretem a politikusokat, de azért senkinek sem kívánom a halálát.

Ráadásul ezzel csak ellenszenvessé teszik a pártjukat, de legfőképp az ideológiájukat. Azt is hozzátenném, hogy 1-2 cigányt leszámítva ez fordítva nincs meg, tehát lényegében nem lehet olyan olvasni a liberálisoktól, hogy "bebetonozunk a Turul-szobor talapzatába, de előtte még jól tarkón lövünk, te hülye jobbikos".

Nem kell kerülgetni a forró kását, van ennek neve is: statárium

Tényleg ezt akarják?


Nagyon szar lehet radikálisnak lenni, ha ennyi feszültség van bennük.


2011. szept. 12. 10:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"A radikális fogalmát összemosni a szélsőjobb fogalmával, az egyik legátlátszóbb liberális trükk"


Akkor mégis hova raknátok magatokat a politikai palettán?

aki antiszemita, az általában szélsőjobbos is.

2011. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Magamat a nemzeti radikális kategóriába sorolom. Nem vagyok sem antiszemita, sem szélsőjobbos. Véleményem szerint a szélsőjobb majdhogynem annyit árt ennek az országnak, mint a liberálisok.

Korábban már kifejtettem a Gyk-n, hogy mit takar a nemzeti radikális fogalma, nem biztos, hogy kedvem van most ezt újra megtenni. De amennyiben te kifejted, hogy mit értesz antiszemita alatt, úgy kivételt teszek, és teljes egészében leírom, mi is az a nemzeti radikális, és mi az a szélsőjobb, mi az amiben van köztük hasonlóság, és mik azok, amikben teljesen ellentettjei egymásnak.

2011. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

De hol van Magyarországon szélsőjobb? Merthogy mindenki nemzeti radikálisnak vallja magát.

Azaz radikálisnak, a nemzetire már immunis vagyok, Orbán is nemzeti középosztályt akar, a Jobbik is nemzeti akármit, és matekból azt tanultuk, hogy +1-1=0

2011. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szükséges leírnom, hogy kiket tartok antiszemitának is miért.

A nemzeti radikális oldal számtalanszor bebizonyította, hogy az antiszemitizmus a lételemük.

Egyébként annyit magyarázz meg, hogy hogyan fér el nálatok az újpogányság, a kereszténység és az iszlámimádat?

Lehet, hogy te valami sajátságos oldalát képviseled a nemzeti radikalizmusnak, azonban, ha nem vagy antiszemita, nem lehetsz nemzeti radikális is.

2011. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Nemzeti, mert nemzetben gondolkodó vagyok. Annak örülnék, ha ez a nemzet képes lenne már felülemelkedni saját kicsinyes korlátain, és képessé válna arra, hogy olyanokat válasszon meg vezetőknek, akik nem idegen érdekeknek vetik alá az országot.

Radikális vagyok, merthogy gyökeres változásokat látok szükségesnek a mostani állapotokhoz képest. Radikális módon megszüntetném azt a segélyezési rendszert, ami gyerekgyártási megélhetésre épül. Ezeknek az embereknek munkatáborokat építenék, ha bűnözésre adják a fejüket, ott biztosítanék nekik munkát, hogy sajátmagukat képesek legyenek ellátni. Sokkal több börtön kellene, amik mind önfenntartók lennének, azaz a bűncselekmény elkövetése miatt odazártak, maguk termelnék meg azt amire szükségük van. Ha nem, akkor meg anélkül lennének. Ideje lenne már mindenkinek megértenie, hogy nem az a kenyérkereset, hogy élősködnek a közösön, és mások tartják el őket!

Radikálisan képviselni kellene a nemzeti érdekeket. Akkor engedni ide behozni termékeket az Euból,ha ellentételezést vállanának, és vásárolnák cserébe a mi terményeinket, ezáltal munkahelyek jönnének létre itthon. Nem feltétlen kellene kilépni az Euból, de ha továbbra is hülyének néznének minket, ez sem lenne rossz lépés.

Ez az amit a nemzeti radikalizmus jelent.


Az más kérdés, hogy ez az irányzat nem határolódik el a szélsőjobbtól sem.


A legnagyobb kérdés az, hogy antiszemita-e az, aki gyűlöli az Szdsz-t, azt amit képviselt, és azt amit ezzel az országgal tettek. Antiszemita e az, aki gyűlöli a kizsákmányoló, kifosztó, bankrendszerük által mind nemzeti szinten, mind egyéni szinten manipuláló pénzügyi világot, ami köztudottan egy bizonyos olyan elithez kötődik amelynek a tagjai zömmel zsidó származásúk, vagy csak nekik dolgoznak.

Ezek mellett antiszemita-e az, akinek viszont semmi baja nincs a sarki zsidó fűszeressel?


Én azt gondolom, hogy az antiszemita az az, aki utálja a zsidókat. Hát én viszont nem veszem magamra ezt a jelzőt, mert vannak zsidó ismerőeim, és nincs velük semmi bajom. Aki faji alapon ítéli meg embertársait, az primitív is előítéletes. Másrészt viszont az is buta, aki nem látja, hogy mi zajlik a világban, és zömmel kikhez köthetőek ezek a folyamatok. Szóval,összetett kérdés ez, nem kicsit, hanem nagyon is! (Egy klasszikust nagyvonalakban idézve) :)

2011. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Ezeknek az embereknek munkatáborokat építenék, ha bűnözésre adják a fejüket, ott biztosítanék nekik munkát"


őszintén remélem, hogy ezt nem csak a cigusokra vonatkoztatnád, hanem a sok magyarra is.

2011. nov. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

"Akkor engedni ide behozni termékeket az Euból,ha ellentételezést vállanának, és vásárolnák cserébe a mi terményeinket, ezáltal munkahelyek jönnének létre itthon. "


nem értem. eddig az volt a baj, hogy kiviszik innen a magyar termékeket és importpaprikát/hagymát eszünk (ami szerintem is röhej, csak én már sírok rajta)

most akkor mi is a koncepciód, mert ez így logikátlan, de persze a radikalizmusnak sohasem volt erőssége a gondolkodás... :)

2011. nov. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
54%

"Antiszemita e az, aki gyűlöli a kizsákmányoló, kifosztó, bankrendszerük által mind nemzeti szinten, mind egyéni szinten manipuláló pénzügyi világot, ami köztudottan egy bizonyos olyan elithez kötődik amelynek a tagjai zömmel zsidó származásúk, vagy csak nekik dolgoznak. "



igen, mivel azok veszik be ezt a badarságot, hogy a világot a zsidók uralják, akik politikai prolik :)

2011. nov. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

"Aki faji alapon ítéli meg embertársait, az primitív is előítéletes."


ne oltsd már magad ennyire :)

Előbb nevezted az egész cigányságot megélhetési gyerekgyártónak, meg a zsidók en bloc a világ kizsákmányolójának...

2011. nov. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

"Másrészt viszont az is buta, aki nem látja, hogy mi zajlik a világban, és zömmel kikhez köthetőek ezek a folyamatok. "


te csak azt látod, amit láttatnak veled a propaganda oldalak, a valósághoz viszont nem is konyítasz, ez világosan látszik a nézetrendszeredből :)

2011. nov. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!