Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is vége van a...

Szerintetek is vége van a nemzeti radikalizmusnak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert már én is észrevettem, de múltkor a kurucon is ezt írták, ebből gondoltam, hogy tényleg lehet valami.

Amúgy én nem vagyok radikális, szóval sokáig nem is figyeltem, de a végén már nekem is feltűnt. A barátaim közül már senki sem jobbikos, még itt a gyk-n is kevesebben vannak, a kurucot is egyre kevesebben olvassák.

Úgy tűnik, hogy "kiment a divatból"

A Jobbik sem nagyon növekszik, maximum az MSZP csökken.


2011. szept. 24. 01:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

A nemzeti radikalizmus erősödni fog a Fidesz rossz gazdaságpolitikájának köszönhetően, na meg azért is, mert évről évre romlanak a bűnözési mutatók. És őszintén szólva engem nem érdekel az ideológia, ha van közbiztonság és jó a gazdaság, de jelenleg egyik sincs. A Fidesz képtelen teljesíteni választási ígéreteit (ami a gazdaságnál magyarázható külső körülményekkel, de a közbiztonság terén nem). Akkor miért is lenne jó a Jobbik, ha meg tudná csinálni? Mert hát az MSZP-től és LMP-től nem várhatjuk, hogy ne raboljanak ki az utcán a tudjuk, hogy kicsodák. Vagy a gyerekeinek a suliban ne verjék össze.

Viszont amelyik önkormányzatban Jobbik van, ott a közbiztonságban is jelentős javulás figyelhető. Lehet, hogy országos szinten is ez lenne a tendencia, de ennél több referencia jelenleg nincs a pártról. Hogy közben nemzeti radikálisoknak hívják magukat az addig nem érdekel, ha csinálják a dolgukat.

2011. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

"még itt a gyk-n is kevesebben vannak"

Csak vége a nyárnak, a napköziben meg nincs internet.

2011. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"A Fidesz métej"- soha nem voltam fideszes, bár tagadhatatlan, hogy gazdaságilag picit jobboldali vagyok.


"Mindenütt úgy jöttek fel mint a talajvíz."- nézd meg Le Pen pártját Wikipédián.->

Ez 2007-re vonatkozik: "the party won no seats in the legislative election...The party's 4.3% support was the lowest score since the 1981 election"


Olaszországban a Lega Nord ugyanannyi szavazatot kapott, mint 20 éve átlagosan(bár közben volt 2 nagyon gyenge ciklusuk)


Németeknél meg egyáltalán nem siker, hogy az NPD-DVU koalíciót kötött, de még így sem jutottak be a Bundestagba, csak Szászországban könyveltek el némi sikert.



"A kuruc és a barikád olvasottsága stagnál 2009 közepe óta. Még nem csökken."- hát nem tudom, ha írtak valami konkrét számot, akkor elkerülte a figyelmemet. Onnan gondoltam, hogy a kuruc egyre több hirdetési felületet biztosít, egyre olcsóbban. Ez marketing nyelven azt jelenti, hogy kevesebb emberhez jut el a reklám.


"Csak vége a nyárnak, a napköziben meg nincs internet."- nemcsak a nyár miatt. Már a választások óta csökken, de idén márciusban ért el nálam egy határvonalat(mikor bizonyos fórumokon már több volt a jobbik-ellenes, mint a szimpatizáns)

2011. szept. 24. 16:47
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

" még itt a gyk-n is kevesebben vannak, a kurucot is egyre kevesebben olvassák. "


Szerintem egyre többen.


A "nemzeti radikalizmus" egy ideológiai katyvasz.


A kuruc pedig egy üzleti vállalkozás, mely nagyon jól megy.


Egyfajta gyűlölködő Blikk.

2011. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

"A Fidesz métej csorog a soraidból, és mint ármány projektálsz nem létező agóniákat! "


Orvos látott már?

2011. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 05:39


Tökéletes válasz.

2011. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

"Mindenütt úgy jöttek fel mint a talajvíz.

A franciáknál a németeknél az osztrákoknál az olaszoknál, sőt még északi Eu s népeknél ahol nem is volt eddig jellemző. "


De azt ugye tudod, hogy ott már nem az antiszemitizmus a menő?


Sőt, sokan szövetségesnek tekintik Izraelt?

2011. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%

"A II. világháború óta közel nem voltak ennyire erősek."


Hmm, én eddig úgy tudtam, hogy ciki az elődeiket felvállalni, mert ugyanúgy tömeggyilkosok voltak, mint Sztálinék :)

2011. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Te valami jobbos libsi lehetsz,"


Ő Fideszes. Nem libsi.

" akit nem érdekelnek a tények sem a logika, csak hogy mit is szeretnél te magad. "ű


Ez inkább a radikálisokra igaz, nem hiába ciki a többségnek minden országban :)


"Mivel gyűlölöd a radikálisokat és mindenkit aki nem hasonlóan gondolkodik mint te, enyhe de érezhető aroganciával harsogod a magadét."


A radikális szó helyére írd be a liberális szót és megkapod a saját jellemrajzodat. :)


ha neked jogod van utálni a liberalizmust, a többieknek joga van utálni a radikalizmust.

2011. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

"És őszintén szólva engem nem érdekel az ideológia, ha van közbiztonság és jó a gazdaság"


Kínát ajánlom. Költözz oda, mert itt nem lesz a közeljövőben gazdasági növekedés.


Sőt, ha a jobbik hatalomra kerül azonnali csökkenés lesz.

2011. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!