Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » D-Day: mi lesz a vége? Lesz...

D-Day: mi lesz a vége? Lesz értelme?

Figyelt kérdés

Tudom, én vagyok pepszimiska, de úgy látom, hogy azon kívül, hogy sokan összegyűlnek egy kis piknikre, nem lesz semmi eredménye.

A Fideszt egyáltalán nem hatja meg, hogy már nem élvezik a szavazók 2/3-ának támogatását, amíg a parlamentben ez nem látszik a létszámukon, és azt visznek át egy szavazások, amit csak akarnak.

Csak én gondolom úgy, hogy a kormányt (akár ezt, akár az előzőeket) nem lehet befolyásolni a tüntetésekkel, és nem érdekli őket, ha a nép hangot az elégedetlenségének


2011. okt. 1. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Én azért örülök hogy tüntetnek.
2011. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én annak örülnék, ha lenne értelme is, és tényleg érvényesülne az a fránya népakarat, amit tavasszal még olyan nagy hangon mondogattak a Fidesz politikusai....
2011. okt. 1. 14:50
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
tüntetések mindig lesznek. gondolj bele pénzt nem lehet csak ugy szerezni a semmiből. mindig valakinek a tyukszemére fognak lépni és ráadásul ha olyanokra lépnek akiknek szabadideje is van akkor kész a tüntetés. ha a gazdagoktol vonnak le többet az persze nekik rossz de (persze mondhatjuk h nem esik nekik rosszul igyis megélnek de persze ez nemigaz) de ők dolgoznak tovább ha a szegényektől akkor ők utcára vonulnak h ez micsoda igazságtalanság. mert nincs munkájuk ugyhogy ráérnek. viszont nemis keresnek munkát hanem egyszerűbb tüntetni h nekik rossz valaki cisnáljon valamit...
2011. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Hogy is mondták korábban? "Majd megunják, aztán hazamennek"...
2011. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:37


Azt hiszem kicsit el vagy tévedve! Attól, h valaki gazdag még nem feltétlenül dolgozik többet mint egy szegény ember. Akik 3 műszakban dolgoznak egy gyárban minimálbérért azok szerinted a lábukat lógatják? Igen, valóban vannak munka nélküliek, de ne mond, h ez azért van mert nem keresnek munkát! Keres, csak nem talál! Azt meg ne mond, hogy ha valakinek a félmillás fizetése helyet csak 400.000 lesz a havi fix az nem fog tudni megélni mert körberöhöglek!


Kérdező!


Én azért bízom benne, hogy egy idő után csak megtörnek a politikusok, és egy kicsit engedni fognak!

2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
A "több munka" nem feltétlen időben jelent többet. De ezt úgyis hiába kezdeném el fejtegetni.
2011. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én annak örülnék, ha a civilek olyan erősek lennének, mint a lázadó taxisok a taxisblokád idején, mert én ezt átéltem. Ma kérdezem, hogy hova lett a becsület meg az akaraterő?
2011. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig a szavazók kétharmadát tudhatják magukénak, csak most jóval kevesebben lennének hajlandók elmenni szavazni mint egy éve. Ez többek közt nekik köszönhető, hiszen hatalmas reményeket fűztek hozzájuk, és rendkívül kiábrándító és hozzá nem értő módon politizáltak, a moralitásnak a jelét se mutatták. Két dolgot lehet elérni a munkavállalói jogok leépítésével, a közmunka minimálbérrel, a 4 órás közfoglalkoztatással, és az egykulcsos adóval, éhséglázadást. Ilyen volt Szlovákiában is kb 10 éve, és azt, hogy állandósulnak a szakszervezeti, és civil demonstrációk, ami megbéníthatja az országot. Szerintem mindenki hallott már a taxisblokádról, ha belegondolunk most sokkal több társadalmi réteg érdekelt az utcára vonulásban. A teljesség igénye nélkül a rendvédelmi dolgozók, a bérből és fizetésből élők, a gyermektelen kiskeresetűek , a nyugdíjasok stb.... Hát meglátjuk , hogy mi lesz, de azt lehet borítékolni, ha eljön a történelmi pillanat orbán ugyan úgy nem fogja belátni, hogy távoznia kellene mint gyurcsány.
2011. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem felesleges! Én minden oldalt szívesen meghallgatok! Szóval? Hogy érted, hogy a több munka nem időben jelent többet?
2011. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Az egész rendezvény a hitelét vesztette onnantól kezdve, hogy megjelent Gyurcsány és Szanyi kapitány...

Külön kérték korábban a pártpolitikusokat, hogy inkább maradjanak otthon. Hát nem sikerült...

2011. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!