Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma setaltattam a 6 honapos...

Ma setaltattam a 6 honapos kutyamat odajott ket kicsi ciganygyerek (6-7 evesek lehettek) es egyik csak ugy szo nelkul belerugott a kutyam hasaba eleg erosen (amilyen eroset tud rugni egy 7 eves) ti mit csinaltatok volna?

Figyelt kérdés
Megerdemelt volna egy lightos seggberugast legalabb?
2009. ápr. 26. 17:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
huu én jol seggberugtam volna
2009. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Min 3 fejlövés gázpisztollyal, aztán élve elásni. Legközelebb légy résen!
2009. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Én jól kiképeztetném a kutyát és ráuszítanám a kis k*csögökre! ezeknek mindent lehet!
2009. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
A legközelebbi a kutyasétáltatásnál, vigyél magaddal valami jó erős FÉREGÍRTÓT! (nem baj, ha nem EU szabványos, jó a DDT vagy a HCH is!, de ha ezt nem tudnád beszerezni, nagyon jó a hajlakk spay is a szemük közé, és ne sajnáld, mármint a lakkot!)
2009. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Az biztos,hogy megérdemelt volna,legalább egy olyan rúgást az a cigánygyerek,mint amilyet az a szegény kutya kapott.De én nem mertem volna megtenni,mert sajnos sokkal több joga van egy cigánygyereknek, bármit is tenni,mint neked pl. A jog is mellettük áll,meg szerencsétlen esetben egy rakás kigyúrt kedves roma fiatalember is,akik nagy szeretettel vertek volna laposra,ha meglátják,hogy bántani mered az egyik "családtagjukat"!
2009. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
83%
egy fejlövést megérdemeltek volna
2009. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
még többet is érdemelne!az ilyenek miatt fog egyszer elszakadni a cérna és akkor tényleg lesz cigányüldőzés!nem veszik észre,hogy maguk alatt vágják a fát?ha nyakonverted volna a tudatlan orkot a kerités mögött biztos 8-10 hordatag rohant volna rád a cigányvédő média meg az esti hírekben valószínű így közölte volna:Ismét egy rasszista támadás történt Harcikutyával támadtak egy ártatlan 7 éves gyermekre csak a véletlenen mult,hogy a családja észrevette de még így is alig tudták megmenteni az életét.a gyermek jól van de a férfit kórházban ápolják mert a rokonok a rendőrség megérkezéséig megprobálták rábeszélni,hogy maradjon de galád módon elmenekült és menekülés közben megbotlott beverte a fejét, akár 5 év börtönt is kaphat. szégyen menyire védik őket az adófizetőkkel szemben.remélem a kutya jól van és nem lett semmi baja!
2009. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Az tök mindegy, hogy cigány vagy sem, milyen dolog ez :S

Bár romákkal inkább ne kezdj bár ez ugyanúgy vonatkozik magyarra is ki tudja milyen baráti vagy családi háttere van meg milyen ember és mikre képes :S

2009. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Szemét cigányfajzatok!
2009. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 wheeler ***** válasza:
81%
Tök mindegy, hogy cigány, vagy nem, minimum belevertem volna a fejét a járdába. És tényleg mindegy, hogy cigány, vagy nem, nem vagyok rasszista, viszont nagyon állat barát vagyok, és az ilyen dolgokra nagyon-nagyon allergiás vagyok -.- .
2009. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!