Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma setaltattam a 6 honapos...

Ma setaltattam a 6 honapos kutyamat odajott ket kicsi ciganygyerek (6-7 evesek lehettek) es egyik csak ugy szo nelkul belerugott a kutyam hasaba eleg erosen (amilyen eroset tud rugni egy 7 eves) ti mit csinaltatok volna?

Figyelt kérdés
Megerdemelt volna egy lightos seggberugast legalabb?
2009. ápr. 26. 17:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ezert mernek titeket bantani es kirabolni mert ilyen a hozzaallasotok , lincseles borton rokonok stb, szet kell nezni elintezni es gyorsan lelepni a semmibol nem tunhet elo 10 cigany , es idaig kb 100 kicsigyerek jott oda h elmondja , hogy milyen edes a kutyam es h meg szeretnek simogatni , felnotteknek is tetszik azok is megsimogatjak , erdekes idaig csak ciganyok bantottak/akartak bantani, biztos rasszitakinezetu a kutyusom.... lehet hogy Gardista is meg jobbikos ! lenyeg , hogy en nem hagyom magam soha es ha rajtam mulik meg szetrugok 50cigany segget de az en kutyamat nem bantjak , ha engem rug meg lebaszom , de ha az 5 honapos kutyamat akit mindennel jobban szeretek akkor azt nem fogom turni !
2009. ápr. 27. 00:09
 22/27 anonim ***** válasza:
86%

egyetértek. Én nem voltam cigányellenes és előítéleteim sem voltak (olyan környezetben nőttem fel, ahonnan kiszorultak), mígnem betörtek a házunkba, és odaszartak a szoba közepére, meghagyva a névjegyüket. Jah, és pénzt kerestek, ami nem volt, látszik mennyire iskolázott egy banda volt, a FELBONTATLAN papírzsebkendős csomagot is cafatokra tépték, semmi nem maradt épen.

Én nem állítom, hogy a magyarok nem bűnöznek, meg nincs köztük agresszív, de 22 lány vagyok, és egy idióta 17 éves akart engem leteperni fényes nappal az utca közepén, eltalálhatjátok, milyen volt a színe (egy 9!!! éves dohányzó segítségével). Nem hiszem el, hogy az a megoldás, hogy gyűlölködünk, de ha majd a cigány bizonyítja, hogy már pedig ő tud jó ember is lenni, és DOLGOZNI, akkor hajlandó leszek én is másképp hozzájuk állni!!!! Szegény kutyus, remélem nincs nagy baja...Fogadjunk még vigyorgott is.

2009. ápr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
vegyél legalább gázsprayt, mert legközelebb nemcsak a pulya fog letámadni, hanem az egésznapos "munkában" megfáradt faterja is.
2009. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mar megvettem kb 1 honapja de aze koszi a tippet :D amugy ajanlom mindenkinek en hulyesegbol belefujtam a levegobe , hogy lassam milyen , es valahogy jutott egy kicsi az orromba mert kb fel oran keresztul csipte kellett mossam vizzel , gondolom ha a szemembe s a szajamba ment volna padlot fogok
2009. ápr. 28. 21:51
 25/27 anonim válasza:
77%
Kezét-lábát eltörtem volna az tuti!!! Utálom ha valaki egy védtelen állattal szemben erősködik, az ilyen ott dögöljön meg ahol van!!! És nem érdekel, hogy gyerek! Ebből már nem lesz ember, ha már gyerekként nincs benne egy szikra jóérzés sem!!! Egy normális gyerek, ha meglát egy kölyökkutyát, odarohan, és megkérdezi megsimogathatj-e!
2009. ápr. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
88%
Sétáltatni a kutyát egy régi férfiesernyo szárával járok, mégpedig 2 okbol. Elofordult már, hogy más kutya oknélkul megtámadta az enyémet, Ezkoz nélkul nem védhetem meg, mert esetleg engem harap meg, így pedig van nálam egy gorbebotra emlékezteto fém esrnyonyél, amivel odasuhinthatok. Esetleg a rakoncátlan cigány gyereknek is, hál Istannek erre még nem volt szukség.De hasonlo esetben biztos,hogy nem kimélném a cigány gyereket sem.(nem vagyok fajgyulolo)
2009. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ha az én kutyámat rugdosná(nem hiszem hogy mernék, kuvasz) valaki(főleg ha cigány) olyan gyomrost bevinnék neki hogy a nagyannya is összehányná magát.
2010. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!