Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma setaltattam a 6 honapos...

Ma setaltattam a 6 honapos kutyamat odajott ket kicsi ciganygyerek (6-7 evesek lehettek) es egyik csak ugy szo nelkul belerugott a kutyam hasaba eleg erosen (amilyen eroset tud rugni egy 7 eves) ti mit csinaltatok volna?

Figyelt kérdés
Megerdemelt volna egy lightos seggberugast legalabb?
2009. ápr. 26. 17:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

19:42-esnek igaza van... sajnos ha bármit csinálsz, valószínűleg a fizikát meghazudtoló gyorsasággal teremnek elő a családtagok a semmiből és jön a lincselés...


De ha nem, akkor is megszívod gyerekbántalmazásért...



...pedig nem vagyok egy pesszimista alkat, de azt hiszem ez a helyzet...

2009. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
98%
Mindegy, hogy cigány vagy nem, legalább rászóltál? Gondolom, olyan gyerekek, akiket otthon vagy nem nevelnek, vagy állandóan vernek, vagy nagyon elhanyagolnak (az ilyen gyerekek válnak így agresszívvá, először állatokkal, aztán a társaikkal, mindegy a nemzetisége, csak konkrét eseteket ismerek pedagógus anyukám révén).
2009. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
haha a hülye skinhead fejemmel agyonrugdostam volna:P:D
2009. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
67%
Nem vertem volna meg őket, és nem azért mert tartanék a rokonaiktól. Tudáshiányt még soha nem pótoltak veréssel. Nem tudok minden részletet és körülményt,de megkérdeztem volna, hogy miért tette. Ez kiindulási alap lehetett volna, hogy elmondjam a véleményem arról amit tett. Az óvodáskoruak utánoznak, és sok időt töltenek a TV előtt, ahonnan ömlik rájuk az erőszak. A 6-7 évesek is utánoznak és felnéznek a szüleikre, nagyobb testvérükre és lehet, hogy közülük még senki nem mondta ezeknek a gyerekeknek, hogy fájdalmat okozni nem megengedhető, rossz dolog.Lehet, hogy a családjukban az értékrendbe ez belefér és nem nagy ügy. Ennek pedig nincs köze ahhoz, hogy cigányok, vagy magyarok, vagy más népcsoport tagjai.
2009. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
Tedd fel a kerdest az allat-ok reszben is, ott kapsz ra valaszt!
2009. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
85%
nem egy cigót rugtál volna meg hanem 12db-ot
2009. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
79%

Mi?:ONincs köze ahhoz h cigányok vagy magyarok?

hát én még nemláttam olyat h egy magyar gyerek odamegy és belerug egy kutyába ok nélkül..

én biztos szóltam volna neki.vagy arrábbrántottam volna vagy valami..nem hagytam volna..biztos h ezér azér nem támadnak le 50-en..(elcigányosodott ltp-n nőttem fel,nagyjából ismerem őket..)remélem azért te is csináltál valamit..szegény kutyus.:S nincs semmi baja?

2009. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
22:30 - Én pedig több olyan esetről is tudok, amikor magyar gyerek belerúg a társába (lányba-fiúba) ok nélkül. Anyukám egyik diákja, 9 éves.
2009. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
84%
Laasan tényleg restaurálni kell treblinkát.
2009. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nyugi :D ugy seggberugtam , hogy elorerepult ugy fel metert es elfutottak , aztan jott az anyja mondtam hallgasson mert fejberugom , elhuzta a csikot o is, 2 honapja egy cigany csak ugy szorakozasbol fejbe akarta rugni a kutyamat (2-3centin mulott) 1 honapja egy masik cigany a sajat utcamba ok nelkul le akarta szurni a kolyokkutyam(reszeg volt) na ezutan vettem gazsprayt , ha engem szivatnak oke , de en akkor is felkapnam a vizet ha koborkutyat kinoznanak nemhogy a sajat kutyamat, tudom nem dicsoseg egy kicsiferget megrugni de qurvara megerdemelte , ilyen fiatalon , hogy lehet ennyire rohadek dog???? ezeknek tenyleg benne van valami a verukben !!! aki vedtelen kolyokkutyat kinoz az nem ember az en szememben, ha nagyobb lesz a kutyam nem hiszem , hogy merik majd bantani , ha megis megprobaljak majd beszippanthatjak a jo eros paprikas gazspray-t....
2009. ápr. 27. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!