Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottátok, hogy mekkora...

Hallottátok, hogy mekkora átverés az Erzsébet program?

Figyelt kérdés

Mi a nagycsaládos pályázatot nyertük meg, miszerint 25.000 forint befizetéssel kiegészítik 100.000 forintra, meghatározott üdülési helyeken lenyaralható. Kiderült, hogy nemcsak a 25.000-et kell befizetni, hanem jócskán kell belenyúlni a zsebbe a szálláshelyeken is, többek között az egyik szülő költségét is zsebből kell állni, ráadásul ezek a helyen nem olcsók.

Ez aztán a segítség!


2012. ápr. 23. 14:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy a többszörösét vagy legalább még egyszer ugyan annyit kell mellette kifizetni. Mi nem tehetjük meg, hogy 70-150 ezreket fizessünk ki nyaralásra, melyet amúgy 20-30 ezrekből oldunk meg. Hiába adnak 75.000-t, ha mellette LEGALÁBB ugyan ennyit kell kifizetnünk. Nem értem, hogy mit nem lehet érteni ezen? Ezt nem a rászorulók tudják igénybe venni, hanem az, akinek a támogatás mellett még van nyaralásra 80-100 ezer forintja.
2012. máj. 17. 21:30
 12/16 anonim válasza:

A post létrehozójával teljesen egyetértek, hasonlók a tapasztalatok.

Kiegészíteném azzal, hogy olyan szállodába kértem pályázattól független ajánlatot, ahová a pályázat keretében is kértem és a két ajánlatot összehasonlítva nagyon meglepő eredményre jutottam. Nem szeretném minősíteni, de csak a számok nyelvén gondoljuk végig és mindenki vonja le a következtetéseket. 5 személyre reggelivel 4 éjszaka 78 000 Ft pályázaton kívül. Ugyanitt ugyanekkor és ugyanannyi időre 5 személyre szintén 4 éjszaka 220 000 Ft. Támogatás 75 000 Ft, tehát a pályázatos szállás 220 000 - 75 000= 145 000 Ft-ba kerül, ami pontosan 67 000 forinttal több mint a valós költség. Hogy hol landol a 67 000 Ft többlet? Arra gondolni sem merek, hogy ezzel az összeggel inkább én támogatom az államot, nem pedig az állam engem. De ha nem így van akkor meg hogyan?

2012. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én erre azt tudnám mondani: nesze semmi fogd meg jól!

Ezt megint nem a rászorulóknak találták ki,hanem azoknak,akiknek amúgy is van pénzük.

2012. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Vissza lehet igenyelni az onerot?
2012. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Marschallne válasza:
Nem értem, mit nem lehet azon érteni, hogy az ingyen adott tízezreket nem tudja az igénybe venni, akinek nincs plusz több tízezer forintja a kipótlásához
2013. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Az idei Erzsébet programról tudok írni,mert már voltunk

nyaralni.Nagyon EMBERSÉGES és jó volt.Saját zsebünkből

soha nem tudtuk volna megoldani.Barátaink és a többi résztvevő csak a legnagyobb megelégedéssel töltötte a napokat.Nagy köszönet a SZERVEZŐKNEK.Remélem jövőre is

folytatódik.

2013. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!