Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az SZDSZ-ben kik a zsidó...

Az SZDSZ-ben kik a zsidó képviselők?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
20%

"Te is tökéletesen igazolod Vonát.Ha valaki ki meri mondani azt a szót,hogy zsidó,akkor azonnal antiszemitává válik."


Én nem mondtam azt, hogy antiszemita. Egy árva szóval nem írtam le ilyet. Erről ennyit.

2009. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
58%

"Ez a zsidógyűlölet pontosan iylen értelmi szinten van!"


antiszemitizmus=zsidógyűlölet


Nem pont ezt mondtad,de ezt akartad éreztetni.

2009. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Nem gondoltam volna, hogy egy általános kérdés miatt (ami semmiféle agresszív elemet nem tartalmaz) gyűlöletkeltőnek bélyegeznek meg. Ha a kérdésben szereplő szót kicserélném mondjuk németre vagy románra, esetleg magyarra, akkor szintén ennyi beteg ember kenné rám a kirekesztő, gyűlöletkeltő, nyilas jelzőt?
2009. júl. 13. 10:08
 14/40 anonim ***** válasza:
24%

Rendkívül ostoba és gusztustalan kérdés. Csak egy megjegyzés, Tölgyessy a két sipszilonnal még véletlenül sem lehet zsidó, Szent-Iványi István a híres szetiványi család tagja, akinek az édesapja a Horthy-korszak egyik diplomatája volt, és Antall Józef édesapjával zsidókat mentett, egy elég komoly keresztény család.

Kóka pedig említésre sem méltó, köze sincs a zsidósághoz.

Ostoba!

2009. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
22%

"Az SZDSZ-ben kik a zsidó képviselők?"

"Nem gondoltam volna, hogy egy általános kérdés miatt (ami semmiféle agresszív elemet nem tartalmaz)"


Te tényleg ennyire idióta vagy? Vagy neked ez az eáltalános, hogy arról kérdezgess hogy kik zsidók? Csak sajnálni tudlak.

2009. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Ha azt kérdezem meg, hogy magyar,orosz,keresztény vagy bármi más, akkor szintén ennyire kiakadtok? Mostantól erre várok válaszokat.
2009. júl. 13. 10:53
 17/40 anonim ***** válasza:
71%
Még mindig csak azt tudom mondani,hogy tökéletesen igazolják Vona gondolatait.De úgy látszik,hogy ez nem érdekli őket.
2009. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, találtam még hasonló kérdéseket (pl.: ez meg az zsidó származású-e), és ott nem igazán fröcsögnek a kérdezőre. De az előbbi hozzászólásomban szereplő kérdésre továbbra is válaszokat várok.
2009. júl. 13. 11:00
 19/40 anonim ***** válasza:
16%

"Ha azt kérdezem meg, hogy magyar,orosz,keresztény vagy bármi más, akkor szintén ennyire kiakadtok? Mostantól erre várok válaszokat."

Nem.


"Még mindig csak azt tudom mondani,hogy tökéletesen igazolják Vona gondolatait.De úgy látszik,hogy ez nem érdekli őket."

Jól látod, speciel pont azon gondolkoztam mit kéne ma lesz*rnom!

2009. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
78%

Kommented első részével újfent igazoltad azt a Vona gondolatot,amit a második részben állítod,hogy lesz@rsz.


Szerintem el se olvastad.Végülis csak azt igazolod,hogy egy nemzetellenes,áruló,cionista s*ggfej vagy,aki önös érdekei miatt tönkretenné az egész országot.Ha te ezt lesz@rod,az a te dolgod,de jobb ha tudod,hogy nem mindenki van így ezzel.

2009. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!