Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az SZDSZ-ben kik a zsidó...

Az SZDSZ-ben kik a zsidó képviselők?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
35%

"Tudod te,hogy hány mérnök dolgozik külföldön utolsó segédmunkásként,csak mert nem tudott itthon elhelyezkedni a szakmájában?" - nyilván vannak, de gondolom ezt TE SEM TUDOD! Vagy igen? :) (azonkívül hogy mondhatsz bármit, modnhatod hogy sok, úgysem lehet ellenőrizni. Én a BME-n tanulok, és nem félek az elhelyezkedéstől, de megkockáztatom, hogy külföldön egy utolsó segédmunkásként is el tudom a kitűzött célomat érni, sőt, szinte biztos hogy átmenetileg erre fogok kényszerülni, de nem fogom feladni.)


"Tudod te,hogy hány ember retteg vidéken a cigánybűnözés miatt? " - 2.345.607 pontosan tudom látod? És mit érek el azzal hogy tudom? Változik attól valami hogy tudom? Akkor minek is tudom? Költői kérdés. Persze rossz a cigánybűnözés, az lenne a jó ha nem lenne. Ennél többet Én nem tudok tenni ellene.


"Tudod te,hogy az életben az ember nem mindig éri el,azt amit szeretne azért,mert megakadályozzák benne?" Nyilván az összes hőbörgőt, akik kijárnak tüntetni, meg az összes munkanélkülit megakadályozták, és azért nem elégedettek a helyzettel. Mese. Én azt látom a szüleimen is, az ismerőseimen is, a példaképeimen is, hogy ha az ember valóban akar valamit, és hajlandó áldozatokat hozni érte, akkor sikerülni fog. Előbb, vagy utóbb ugyan, de sikerülni fog. Az utolsó amerikai segédmunkás is megengedheti magának a böhöm nagy terepjárót, mert ha az az álma, és 10 évet spórol rá, akkor meglesz neki. Ez a baj a magyar fejekkel, hogy itt az van az emberekben hogy nekik alanyi jogon jár a jólét, jár a munka, közben nem! MINDENÉRT meg kell kűzdeni.


"Tudod te,hogy milyen állapotok uralkodnak ma Magyarországon?" -Jah, elég idenézni. Mindeki sír a maga gondja miatt, ahelyett hogy a megoldáson töréne a fejét. Várja a kormányváltást az emberek többsége, és azt hiszi hogy akkor jobb lesz. Keserű ébredés fog következni.


"Tudod te,hogy kiknek köszönhető ez? " Gondolom a hozzám hasonlóknak szerinted...


De feltennék ezzel kapcsolatban egy kérdést: Mért jó neked az, hogy tudod hogy kinek köszönhető? Érsz vele valamit is? Meg fogsz élni abból hogy tudod kinek köszönhető ez? Van értelme ezekután egyáltalán az okokkal foglalkozni, amiken nem tudsz változtatni?


Csak költői kérdés..

2009. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
35%

"Tudod te,hogy az emberi értékeket nem diplomában mérik? " Végre egy dolog amiben egyetértünk.


"Tudod te,hogy a legtöbb hülyeséget a szakmákban a mérnökök beszélik? " Ja, ez valami kimutatás, vagy mi? Mellesleg újra és újra felmerül a kérdés, hogy mért jó neked hogyha ezt tudod?


"Tudod te,hogy a szakmunkás uszkve tízszer annyit tud a szakma gyakorlati részéről,mint a mérnök?" De nem a szakmunkás fogja megtervezni a hidat, és a büdös életbe nem fog felépülni, ha nincs egy tervező. Viszont én tisztelem a szakmunkásokat, mert ők legalább dolgoznak.


"Egyébként technikus vagyok,bár ez szerintem legalább annyira nem érdekel senkit,ugyanúgy,mint az sem,hogy te mérnök leszel." Ezt megbeszéltük :)

2009. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj,de nem vitatkozom veled tovább.Amúgy is mennem kell.


Hidd el nekem,ha pár év múlva beszélgetünk,akkor egészen másképp fogod látni a dolgokat.Tudom,elhiszed,de miért jó az nekem...


Nem lennél te ilyen flegma,ha a teljes csőd szélén lennél,mert nem tudod eladni a terményed,hiába az egyik legjobb minőség a világon.Ha félnél kimenni az utcára,nehogy leszúrjanak.Ha azt látnád,hogy az egyetlent,aki a segítségedre sietett-a Magyar Gárdát- gumibottal verik a rendőrök a Deák téren.


Kilépsz még te abból a burokból,amiben most élsz...

2009. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Bár lehet,hogy rád már hatott az úgysem tehetsz semmit,törődj bele,oszt foglalkozz a magad dolgával típusú agymosás...
2009. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
30%

Hány görög katolikus van az MSZP-ben?


Hány unitárius képviselő van a Fideszben?


Az MDF-es képviselők közül hányan vannak olyanok akik szeretik a banánt?


Kérem aki válaszol, írja le a felekezeti és etnikai hovatartozását is, illetőleg a szexuális szokásait! Nagyon-nagy érdeklődéssel várom a válaszokat!

2009. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Szorítkozzunk csak az én kérdése(i)mre, a baromságokat és a mellébeszéléseket hagyjuk.
2009. júl. 13. 20:58
 37/40 anonim ***** válasza:
56%
Az összes zsidaj úgyahogy van.
2009. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
77%
ERRŐL VAN SZÓ! Ha a kérdező azt kérdezi,hogy ki görög az XY pártban, senki nem lenne felháborodva. Ki van ez a kérdés élezve és NEM A MAGYAROK MIATT. A kérdésben semmi felháborító nincs, semmi antiszemitizmus, semmi provokáló. A válaszok egy része gusztustalan, nem ez a kérdés.
2009. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
77%
A fele zsidó a másik fele kommunista.
2010. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
2013. ápr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!