Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az SZDSZ-ben kik a zsidó...

Az SZDSZ-ben kik a zsidó képviselők?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
63%
Annak idején az őseim a hozzád hasonlók fejére szögezték rá a turbánt.
2009. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
24%
Tehát, mivel lesz*rom amit vona mond ezért "nemzetellenes,áruló,cionista s*ggfej vagy,aki önös érdekei miatt tönkretenné az egész országot". Hát menj te a büdös p*csába oké? :)
2009. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
78%
Ne forgasd ki a szavaimat.Nem azért vagy,az,ami,hanem azért,ahogy gondolkodsz.Vona a hozzád hasonlókra hívta fel a figyelmet,és te ezt sz@rod le.Mondom én,hogy nem olvastad el...
2009. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
44%
Mit nem ovlastam el? A hozzászólásod elolvastam. Vonát meg nem ovalstam el, mert rohadtul nem érdekel. Így már sikerül harmadik nekifutásra felfogni amit írok?
2009. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
87%

Sikerült elsőre is felfognom,hidd el.Ezt igazolják a kommentjeim is.Megláttad,hogy barikad.hu-s a link,gyorsan lepontoztad,oszt kész.


Egyébként nem hiszem,hogy zsidó vagy,ők általában jó szellemi képességekkel szoktak rendelkezni.Sokkal valószínűbbnek tartom,hogy cigány vagy,esetleg homokos,drogos vagy szadeszes.De ez sem biztos,lehet,hogy egyszerűen csak nem tudsz gondolkodni.


Azt kellene felfogni végre,hogy senkinek sem azzal van a baja,hogy valaki zsidó/cigány/szlovák/román/akárki,sem nekem,sem Vonának,sem a Jobbiknak,sem a Magyar Gárdának-ezt tökéletesen igazolja az is,hogy a gárdába felvettek zsidó/cigány és szlovák tagokat is.Azokkal van a baj,akik a zsidó/cigány/szlovák/... szavak hallatán fasizmust/nácizmust/rasszizmust/kirekesztést kiáltanak.Ha egy zsidó/cigány/szlovák... esik egy magyar áldozatául,akkor mást sem tudnak elképzelni etnikai támadásnál,ha ugyanez fordítva történik,akkor gyerekcsínyről(Kolompár Orbán-remélhetőleg nemsokára fegyenc) beszélnek,vagy heherészve balesetnek neveznek egy brutális gyilkosságot(Mohácsi Viktória).Meg természetesen azokkal,akik ehhez hasonlóan vélekednek.Erről beszél Vona is,bár tudom,hogy te lesz@rod.Pedig nehéz mást elképzelni,minthogy azért teszik ezt,hogy ellehetetlenítsék a Jobbikot,a Magyar Gárdát és a hozzájuk hasonlóan gondolkodókat.

2009. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
59%

De nem fogod fel hogy ez az egész engem nem érdekel?? Hiába írod azt hogy felfogtad, ha utána szépen leírod akkoris a véleményed, amire senki sem kíváncsi. Mellesleg egyik sem vagyok azok közül amiket írtál, egyetemista vagyok, és se nem cigány se nem zsidó. De hogy őszinte legyek őket is lesz*rom.


Kapitalista világ van, amiben az ember csak úgy tud bármit is elérni, hogy maga(!) teremti meg hozzá a feltételeket. És amíg te, és a hozzád hasonlók Vona olvasgatásával, meg zsidózással/cigányozással, cionista hazaárulózással, meg hasonlókkal töltik a szabadidejüket, addig semmi sem lesz belőlük. És csak kesereghetnek a saját elb*szott sorsukon, és szidhatják az államot, ahelyett hogy TENNÉNEK azért hogy jobban éljenek. Sajnos az iylen emberek agyáig nem jut el, és gyanítom soha sem fog eljutni az, hogy nem mástól kellene várni a megoldást, hanem megcsinálni. Ez egy ilyen világ. És hiába hiszed azt hogy jobb lesz ha a Jobbik kerül hatalomra, vagy ha a Fidesz, vagy akármit is hiszel, mert BÁRKI is kerül hatalomra, a lényeg nem fog változni, és ez nem pesszimizmus, hanem realitás. Ahelyett h itt osztanád az észt jobban tennéd ha tanulnál vagy dolgoznál, mert még ha a Jobbik is kerül hatalomra, neked attól nem lesz jobb semmivel, hacsak Te magad nem dolgozol meg érte, de ahhoz nem kell a Jobbik, és nem kell semmilyen másik párt sem.

2009. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
71%

Ez mekkora baromság...


Mondjuk mit várhatnék attól,aki még csak most tanul.Pár év múlva,amikor rájössz,hogy sz@rt se érsz a diplomáddal,akkor lehet,hogy másképp fogod gondolni.

2009. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
35%

Kétlem hogy a mérnöki diplomával elhelyezkedési gondjaim lesznek, röghöz kötött sem vagyok, és hiányszakma is. De azért köszi a jókívánságokat.


Egyébként most bizonyítottad be hogy mennyire sötét vagy azzal, hogy azt gondolod arról amit írtam hogy baromság. Ezennel a vitát én részemről lezártam, te dolgod hogy megcsinálod-e a saját szerencsédet, vagy vársz továbra is a sültgalambra és keseregsz rajta, meg a zsidókat és a cigányokat okolod a saját tehetetlenségedért!

2009. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
85%

Tudod te,hogy hány mérnök dolgozik külföldön utolsó segédmunkásként,csak mert nem tudott itthon elhelyezkedni a szakmájában?


Tudod te,hogy hány ember retteg vidéken a cigánybűnözés miatt?


Tudod te,hogy az életben az ember nem mindig éri el,azt amit szeretne azért,mert megakadályozzák benne?


Tudod te,hogy milyen állapotok uralkodnak ma Magyarországon?


Tudod te,hogy kiknek köszönhető ez?


Költői kérdések ezek...

2009. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
57%

Tudod te,hogy az emberi értékeket nem diplomában mérik?


Tudod te,hogy a legtöbb hülyeséget a szakmákban a mérnökök beszélik?


Tudod te,hogy a szakmunkás uszkve tízszer annyit tud a szakma gyakorlati részéről,mint a mérnök?


Egyébként technikus vagyok,bár ez szerintem legalább annyira nem érdekel senkit,ugyanúgy,mint az sem,hogy te mérnök leszel.

2009. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!