Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még ezt a Jobbiktó...

Nem unjátok még ezt a Jobbiktól való rettegést?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel a politika,de ha ennyit szidják őket nem lehetnek olyan rosszak.Akit istenítettek(pártot)nem sok jót tett.Még a végén megkedvelem őket.
2009. júl. 15. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
FASISZTAVESZÉÉÉÉÉLY!!! A JOBBIK A SZÍNES EURÓPA ÉS A TARKA MAGYARORSZÁG ELLENSÉGE!!!! ÚJNYILAS NEOFASISZTOID GYILKOSOK!!!!
2009. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Jobbik? Úr Isten! Én összeszarom magam minden alkalommal, ha meghallom, de most is, hogy olvasom. Ki akarnak mindenkit belezni, elvágják a torkunk. A nőket eladják prostituáltnak távol-keleti országokba, a férfiakból rabszolgát csinálnak, a munkaképes gyerekeket munkába állítják, néhányukból gyermekprostituáltat csinálnak. A 3 éves kor alatti gyerekeket levágják, mint a disznót és a jobbik vezetői azt eszik vacsorára. Az újszülöttekből mirelit készül, mint a csirkéből.
2009. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
34%
nem, mert sajnos van mitől félni. szomorú, hogy ez a 21. században egy magyar demokretikus államban megtörténik.
2009. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Hello!

Miért rettegsz te a Jobbiktól?

Ártott neked valamit? Szerintem inkább a javadat szolgálja, még ha nem is őket támogatod, hisz Morvai Krisztina már most "akcióba lépett" az EPben!

Az meg hogy "szélsőséges", az meg egy baromság, mondjon valaki egy szélsőséges dolgot, amit a Jobbik tett!

2009. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ja igen, és melegen ajánlom mindenkinek a barikad_hu oldalt a TV hírek helyett!
2009. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
NE TERJESZD ITT AZOKAT A GYŰLÖLETKELTŐ FRÖCSÖGŐ OLDALAKAT!!!
2009. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Az unatkozó emberek mindig kitalálnak valamit, valamikor kukát borogatnak, most a Fradi nincs jó helyen, úgyhogy nem balhézhatnak a meccseken, mint régen, most épp a Jobbikot lett divat utálni.

Remélem, ezek az emberek nem azért lógnak itt Jobbikot utálni, mert munkanélküliek, hanem csak épp a szabadságukat töltik, de azt mondjuk a Balaton partján kellemesebb lenne. Én eléggé elfoglalt vagyok a szakdolgozat írással és álláskereséssel, hogy ne jusson időm ilyen divatos marhaságokra.

Te se foglalkozz velük, most épp ez a divat, mint általános iskolás koromban a magas talpú cipő, amit még a fiúk is hordtak... :-D

2009. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

19:27

Te meg ne kiabálj itt


Eddig se rettegtem és ezután se fogok. Inkább az MSZP és a FIDESZ-től rettegek.

2009. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Én nem rettegek a Jobbiktól!

Én attól rettegek és attól féltem a családomat, ami ellen fellép.

2009. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
18:26 elmebeteg!
2009. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!