Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor egyesek érvelnek meleg-h...

Mikor egyesek érvelnek meleg-házasság + gyerekvállalás ellen, azzal hogy keresztény állam vagyunk. Komolyan gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Mert ez a keresztény államiság ott bukik meg, hogy kevesen járnak minden vasárnap templomba, hétköznap biblia órára.


Még kevesebben vannak akik csak húsvétkor és Karácsonykor járnak templomba.


S van aki bár meg van keresztelve de mióta megkeresztelték be nem tette a lábát , talán ebből vannak legtöbben.


2012. nov. 3. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 kovpet ***** válasza:
83%

A gyereknek tényleg jobb lenne az árvaházban, mint egy meleg párnál? Én nem vagyok benne annyira biztos.

Mondjuk az tényleg lehet, hogy a halálba cikiznék azzal, hogy két apja van... nehéz ügy ez, amiben nem indulatok alapján kellene dönteni.

És nem nekünk :)

2012. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 A kérdező kommentje:

Gratulálok 55. és 56. hozzászólónak itt zsidóztok bőszen, én személyes okok miatt nem leszek jobbikos vagy fideszes.

De ettől nem vagy zsidó, de katolikus egyházzal se értek egyet, mondjuk gondolkodom hogy mozaik közösségnek legyek a tagja ami egy keresztény-meleg közösség. Ezért zsidó lennék?


Csak a zsidók védik a melegeket csak zsidók lehetnek melegek? Szép gondolkodás de nem igaz.


Vannak lengyel néger kínai melegek. S ugyan úgy vannak lengyel libsik cseh libsik. Sorolhatnám.

2012. nov. 3. 21:42
 63/82 anonim ***** válasza:
2%

Még csak az kéne, gyerek a b*zinak.


Nagy az esély rá, hogy szegény öngyilkos lenne a sok cikizés miatt, mert a TÖBBSÉG nem tűri a fajtalankodást.

Vagy másik verzió az, hogy elborul az agya és végez a... hogy is mondjam?

Meleg nevelőivel.

2012. nov. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 A kérdező kommentje:
Utolsó mi is a foglalkozásod?
2012. nov. 4. 10:06
 65/82 anonim ***** válasza:
21%
Nana, én soha nem zsidóztalak le, csak filoszemitának neveztelek. Ez csak annyit tesz, hogy kedveled, előnyben részesíted a zsidókat. Ezt meg kár lenne tagadni, mert tulajdonképpen az egész gyk-s pályafutásod erre épül. (55. voltam)
2012. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 A kérdező kommentje:
Én filoember vagyok, én minden embert szeretek, nem gyűlölködök. Nem úgy mint mások. Minden vallást, népet egyformán tisztelek.
2012. nov. 4. 11:20
 67/82 anonim ***** válasza:
66%
Én is állíthatom, hogy állatvédő vagyok, de nem lesz igaz, ha kizárólag a macskakínzó gyerekekkel szemben lépek fel, miközben egy rakat kóbor kutya sétál az utcán és halomra ölnek minden más állatot a bundájáért meg a húsáért.
2012. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen problémád van a zsidókkal?
2012. nov. 4. 11:25
 69/82 anonim ***** válasza:
8%
Semmilyen problémám nincs velük az ég világon. Egyedül az szúrja a szemem velük kapcsolatban, hogy mindenki első helyre teszi az ő problémájukat, ezáltal csökkentve a többi nép szenvedését és gondjait. Ezzel még a Holokauszt Emlékközpontban is egyetértettek, amikor felvetettem nekik egy konstruktív beszélgetésen, mint az antiszemitizmust tápláló gondot. De egy-két ember nem tudja megváltani a világot.
2012. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:
Várjunk csak, nem csak zsidók okozzák, a problémát. Én magam fél lengyel vagyok, nekem ez kb ugyan olyan nagy tragédia a holokauszt mint a zsidóknak, ugyan is lengyeleket rabszolgaként akarta dolgoztatni Hitler. Kommunista Szovjetunió és Náci Németország felosztotta egymást közt második hazámat, emiatt én nem fogom elfelejteni 21 éves vagyok. De sokat meséltek szüleim erről.
2012. nov. 4. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!