Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Féltek a Gárdától/Jobbiktól?...

Féltek a Gárdától/Jobbiktól? (Magyarok)

Figyelt kérdés
Én személy szerint félek a Gárdától és a Jobbiktól is. Mikor apukámnak ezt mondtam,jót mosolygott rajta és azt mondta,hogy nekünk semmi bajunk sem lesz,adófizető,magyar polgárok vagyunk. De számomra olyan \\\'rémisztőek\\\' ahogy \\\'masiroznak\\\'...
2009. aug. 29. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell tőlük félni.A Jobbik néhány év mulva eltűnik,mint a MIÉP meg a Kisgazdák.a Gárda is elkopik majd,ha nem lesz több unatkozó pasas,akik katonásdit akarnak játszani.
2009. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
én nem félek tőlük. Jobban félek a rohadt liberálisoktól. Megvédik a magyarokat! Ne félj tőlük. Rendbe fogják hozni az országot.
2009. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

én nem félek, hanem egyetértek velük, és senkinek nincs félnivalója, aki becsületesen él, tanul vagy dolgozik+adózik, nem lop, tiszteli a másik embert és tulajdonát, NEM pedig a dolgozók adójából levont segélyen él, iszik, b@szik, csinál 10 kölyköt, akit nem nevel, játéKgépezik, és mellette megtámadja a becsületes embereket. rengeteg ilyen szemétláda veszi el a mi adónkból származó óriási pénzeket, amit elisznak-elszórakoznak, aztán meg mennek lopni. ezt nem túri a Jobbi, a gárda, sőt, sok becsületes ember sem.


te nyilván nem ilyen féreg vagy, úgyhogy semmi okod félni.


megnyugtatásul: pont a gárda volt az, aki segített jó pár természeti katasztrófában és tűzesetben tönkrement ház újjáépítésében - ők rendes emberek (kicsit ijesztő külsővel) és az IGAZ MAGYAROK érdekeit védik. olyanokét, mint te és apukád!!!

2009. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

"Mert aki hazáját igazán szereti,oltárán gyönyörű életét szenteli :-D"



Hát ez valami ilyesmi.Nem kell félni tőlük,sőt!

2009. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Én nem félek. De akinek oka van rá retteghetnek. Egyébként szerintem nem ijszető amikor pl. vért adnak, örgeknek segítenek, sírokat gondoznak és közösségi munkákat csinálnak. Multkor pl. egy hajléktanal ujraélesztésénél segítettek, amikor tőlük pár méterre a rendőrök karba tett kézzel álltak és bámultak.
2009. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Magyar vagyok, tehát nem. :)
2009. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Hamarosan a b*zik is masíroznak, tőlük miért nem félsz? Jó úton jársz az agymosás felé, kezded elhinni amit a balos csürhe által vezetett média adagol be neked. Kapd össze magad! Nem bántanak!
2009. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell tőlük félni. A Gárda-mozgalom már leszállóágban van ("tömeg"rendezvényeiken csak néhány százan vesznek részt, és mióta a mozgalom illegális, egyre kevesebben), a Jobbik-lufi kidurran a 2010-es választás után.


Szánalmas és nevetséges az egész társaság, csak képzelik magukról, hogy félelmetesek.


Vicces, amikor ezen az oldalon is verik a mellüket a jobbikosok, hogy "mindenki fél tőlünk". Nos, nem fél, inkább undorodik. A kutyasz@rtól sem fél az ember, hanem undorodik tőle. Így vannak a normális emberek a jobbikkal.


Ha más nem segít, a rendőrség majd elintézi a gárdát, ugyanis ez a mozgalom már be van tiltva, és bármikor masíroznak, szabálysértési eljárás indítható az összes tagjuk ellen. Majd a fogdán meg bírságfizetés közben kigyógyulnak a Vona-kórságból.

2009. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

Az első hozzászólónak!


A nemzeti érékek még most törnek a felszínre.

Lehet hogy te ennek nem örűlsz, de a jellege miatt nem fog eltünni a jobbik sem és a gárda sem.

Hiszen ha egyszer felébred a nép és érzi hogy az ő nemzetét és népét szolgálja ez a fajta politika , az esetbe csak akkor huny ki az ereje ha meghal a nemzet.

Remélem nem ebben bízol?

2009. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

nem, nem félek tőlük, inkább mulatságosak, ahogy abban a kinőtt pincérruhában - oroszlánnal a hátukon, mint ősi magyar jelkép :)- majomkodnak.

bár, ha belegondolok, hogy anno böhm bandája is ugyanilyen nevetségesnek tűnt...

2009. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!