Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kérdés azoknak akik félnek a...

Kérdés azoknak akik félnek a Jobbiktól és a Magyar Gárdától. Miért féltek? Nem tiszta a lelkiismeretetek?

Figyelt kérdés
Én magyarnak tartom magam,nem vezetem vissza Árpádig a családfám, de nem félek tőlük.
2009. aug. 30. 11:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%

A nagyrészük csak azért mert a Tv az isten.

De akadnak akik a párt szímpátia miatt.

Persze vannak akik csak a városokban járnak és halvány gőzük sincs hogy mi megy a falvakban és a kistelepüléseken.

És igen vannak akik félnek tőle mert "olvad a vaj" de soha nem fogják beisberni, inkább rasszistáznak.

2009. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Örülök, hogy nem félsz. Majd amikor hatalomra kerülnek és mindenki mindenkit alaptalanul beköp egy jó szóért cserébe és majd mikor visznek a fekete ballon kabátos emberek kihallgatni pár napra akkor se félj...
2009. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A ballonkabátosok itt vannak már.Valami inkal security.Erre nem gondolt bérttolnok úr?
2009. aug. 30. 11:36
 4/30 anonim ***** válasza:
73%

Mert feltüzelt emberkék masírozgatnak azzal az elképzeléssel, hogy akkor most ők megmutatják és rendet raknak, és mindezt szándékoltan olyan külsőségekkel, hogy mindenkinek a II.VH-s korszak jusson eszébe. Nem is a Gárda az, ami effektíve félelmetes (az csak a kirakat), hanem a folyamatok, amiket elindíthat, a hatása a feltüzelt tömegre. Hogy végre eljött az idő, hogy katonásdit lehessen játszani, az hogy semmibe veszik, sőt nevetségessé teszik a jogállamiságot, ezzel azt mutatják, hogy az aki velük van, arra nem vonatkoznak a demokrácia játékszabályai. Nagyon rossz mechanizmusokat igyekeznek újjáéleszteni, amelyekre történelmi példák vannak, hogy nagyon rosszul sültek el.


Az pedig hogy csak az féljen, akinek vaj van a füle mögött, a leggusztustalanabb sunyi hozzáállás. Persze, amikor felhergelt önbíráskodó egységek mennek rendet tenni az országban, akkor a világtörténelem folyamán mindig csak azoknak kellett félnie, akiknek vaj volt a füle mögött, mi? Egy f*szt.

2009. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Ember,az inkal security az egy biztonsági cég, mint még az ezernyi másik ami van ebben az országban. Hol találkoztál te inkalosokkal biztosított rendezvényen kívül? Hol csináltak ők bármit, azon kívül, hogy biztosították azokat a rendezvényeket, ahova felbérelték őket? Le lehetne már szállni ezekről a primitív baromságokról, amiket a kurucon olvastok és böfögitek vissza IQ nélkül.
2009. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

Mert két olyan faktort ötvöznek, amik már külön-külön, önmagukban is nagyon rosszak, de együtt meg egyenesen horror: nacionalizmus ÉS fundamentalizmus. Ezek egyikéből se sült még ki soha semmi jó hosszú távon, a keverékükből meg aztán végképp nem.


Arról nem is szólva, hogy primitív és tudatlan-tanulatlan emberek hergelésére építeni a hatalmat nem csak hogy ellenszenves, de egyenesen veszedelmes is.

2009. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
8%

Én nem félek mert nincs mitől!

De szerintem tényleg jó lenne ha reszketnének és remegnének azok akik 20 év alatt több száz milliót halmoztak fel ami több mint gyanus, hiszen a múltrenszerben nem voltakk akkora vagyoni külömbbségek amik ezt indokolttá tennék. Akinek ma 2-250 000 000- van vagy annál több az 99,9% hogy nem tisztességes úton járva alapozta meg ezt a vagyont.

És tudod a mi közös verejtékünket lopta , csalta, privatizálta el. Aki meg az a 00,1% az úgy is betudja bizonyítani.

De persze a vidéki cigányoknak sem kell mitől félni ha az a normálisnak tekinthető életvitelt éli, de igen is remegjen aki csak lop megfélemlít és garázdálkodik.

Aki nem szereti az vajon melyik?

2009. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

mert ezek az emberek tele vannak agresszióval és a hazaszeretet álarca mögé bújva élik ki a bennük levő gyűlöletet.a politika sokuknál csak kifogás,valójában aki nem ért velük egyet, azt hazaárulónak minősítik és jogot formálnak arra(a haza nevében)h.megtámadják az "ellenséget"...és persze a mögöttük álló pénzes emberek lovat adnak alájuk..


engem taszítanak és igen félek tőlük!!!!egyszer rosszul nézek és nekemtámadnak!!!a lelkiismeretem tiszta.pártfüggetlen vagyok.de ha tartoznék is párthoz,akkor se érdekelne h."ezek" mit mondanak.


lehet lepontozgatni.vállalom!!

2009. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

"De persze a vidéki cigányoknak se kell mitől félni ha az a normálisnak tekinthető életvitlet éli"


Ja a felhergelt tömeg és a népítélet általában ilyen rohadt differenciált szokott lenni, ez a karakterisztikus jellemzője.


Akiket sörétes puskával lőttek agyon, azokat is életvitelalapján válogatták ki,nemde?

2009. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%
én a cigányoktól sokkal de sokkal jobban félek, mint tőlük....tudom, hogy én biztonságban vagyok mellettük, mert becsületes magyar vagyok és nem csináltam semmit, ami miatt félnem kellene
2009. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!