Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez normális egy jogállamban?...

Ez normális egy jogállamban? Mi lesz itt, mehetünk poligráfos vizsgálatra, ha a rendőr csak beírja a rendszámomat, hogy meglegyen aznapra is a "kvóta", vagy mi a ****?!

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 10. 18:00
1 2 3
 11/21 sni ***** válasza:
Amúgy nem értem a problémát! három szabálysértésre vonatkozik:1: behajtási tilalom, mint a neve is mutatja, valószínűleg az egyirányú utcába szembe haladás, tehát normális ember ilyet nem tesz! 2. kötelező haladási iránnyal szemben haladás: leginkább autópályán, autóúton van ilyen, de szerinted ez is normális, végülis még csak páran haltak meg egy-két hülye miatt, belefér az evolúcióba! 3. korlátozott forgalmú övezet: vagy védett övezetek, vagy tehergépkocsi korlátozások, ezzel sincs gond, magyar mentalitás szerint "nekem ott van dolgom, lesz@rom"!
2013. máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Cseszd meg, felfogtad, hogy nem azt mondtam, hogy ne büntessék ezeket szigorúan???!!! Arról van szó, hogy kötelező legyen BIZONYITANI.
2013. máj. 16. 17:48
 13/21 A kérdező kommentje:
Vagy szerinted ebben az országban nem szoktak a rendőrök hazudni???!!! Arról beszélek, ha konkrétan TELJESEN SZABÁLYOSAN közlekedő illetőt büntetnek meg, mert a rendőr úgy gondolta, hogy ezt megteheti...(Mert ugye őket meg cseszegetik, ha keveset büntetnek...)Ezek durva szabálysértések, büntessék meg, aki TÉNYLEG elkövette!
2013. máj. 16. 17:52
 14/21 sni ***** válasza:
Megpróbálom felvenni a kommunikáció fonalát, hogy értsd: CSESZD meg, szerinted, ha kimennek a rendőrök, nem találnak 10 percen belül legalább 3 szabálysértést? Budapesten azt is lesz@rják, ha ott a rendőrautó, úgy is megcsinálja a szabálysértést, akkor minek kellene okirathamisítással egybekötött fals feljelentéseket gyártani?
2013. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor szerinted ma Magyarországon nem szoktak a rendőrök kamuból büntetni, na jó értem...
2013. máj. 16. 18:10
 16/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs is előre meghatározva, hogy mekkora bevételt várnak...
2013. máj. 16. 18:11
 17/21 sni ***** válasza:

nem ezt mondtam, próbáltam a kérdésedre válaszolni! De úgy látom a lepontozásból is, ha normális választ adok, akkor az nem tetszik senkinek! akkor legyen: azért csinálják ezt, hogy a rendőrség mindenféle bizonyíték nélkül minél nagyobb, országos szintű pénzbehajtást tud csinálni, ahelyett, hogy a bűnözőket kergetnék, és békénhagynák a szabálysértőket! mocskos fakabát banda az egész!

Remélem ez jobb válasz volt! Bár én nem értek ehhez a témához! :)

2013. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 sni ***** válasza:

"Jó, hát akkor szerinted ma Magyarországon nem szoktak a rendőrök kamuból büntetni, na jó értem..."

Amúgy esküszöm el kellene mennünk 12 órát kocsikázni, annyit dolgoznak a járőrök, és összeszámolni, 12 óra alatt hány tényleges szabálysértés történik ami utunkba esik, és fel lehetne jelenteni! szerintem te is elhinnéd, hogy felesleges a kamu gyártás!

2013. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ja, hogy Te zsaru vagy? Figyelj, ha tisztességes zsaru vagy, akkor bocs, ha megbántottalak, de azért már nem is egy helyről hallottam ilyet, hogy meg van határozva előre, hogy mennyit kell összeszedni, és ez már eleve durva...
2013. máj. 17. 09:09
 20/21 sni ***** válasza:
voltam közlekedési Budapesten, 2 év alatt 5 bírságot csináltam, tehát csak az igazán tahók érdemelték ki! És tudom, hogy nem kifizetődő kamu melót csinálni, amikor lehet találni eleget! Már aki akar!
2013. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!