Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez normális egy jogállamban?...

Ez normális egy jogállamban? Mi lesz itt, mehetünk poligráfos vizsgálatra, ha a rendőr csak beírja a rendszámomat, hogy meglegyen aznapra is a "kvóta", vagy mi a ****?!

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 10. 18:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én helyeslem ezt az ötletet. A rendőrök nem azért vannak, hogy hazudozzanak és én mindenképp olyan irányba terelném a dolgokat, hogy ne a "bizonyíték legyen a minden". Ott a Hajógyári példája: Ország-világ tudta róla, hogy egy retkes drogtanya és több mint tíz év kellett ahhoz, hogy történjen valami. Racionalitás szempontjából teljesen korrekt ötlet lett volna akár bizonyíték nélkül is lesittelni ott mindenkit, de ezt ugye a jogszabály nem engedi, így marad a bűnözés. Ez így egyszerűen teljesen abszurd és én örülnék, ha több ilyen irányú változtatás is lenne.
2013. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!