Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik iránt most megcsappan...

A Jobbik iránt most megcsappant a bizalmam, ti mit gondoltok a dologról (részletek lent)?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 5. 20:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Nekem akkor csappant volna meg nem készülnének a polgárháborúra csak ülnének karba tett kézzel.
2013. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Jaj ne vicceljük már! Milyen ügyek fognak még kiderülni a jobbikkal kapcsolatban? Elképesztő, ezek a dolgok nagyon rossz irányba mennek.
2013. aug. 5. 20:40
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Indexes cikk.

Az Index hajlamos ferdíteni.


Ez alapjában véve egy baloldali , liberális hírportál.

2013. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%

Index...

Többet nem is kell mondanom

2013. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
miért csak azt kéne elhinni amit a kuruc.info ír? Na ne vicceljük már értelmes ember legalább 4-5 portált megnéz. Ennyi erővel csak az igaz, amit a barikád vagy a kuruc mondd?
2013. aug. 5. 20:42
 6/31 anonim ***** válasza:
34%

VOLT jobbikos ,VOLT!Már nem tagja a Jobbiknak!!

A másik pedig,hogy a rendőrség nem erősítette meg,hogy mire készültek...addig pedig csak feltételezés...

2013. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy azokat is olvasom mielőbb beszóltok és nem vagyok se mszp-s se fidesz-es se lmp se más. Egyenlőre jobbik felé hajlok.
2013. aug. 5. 20:43
 8/31 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak egy cikk...
2013. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%

# 5

Ki beszélt itt kuruc infóról töki?

Itt az indexröl van szó ami egy megbízhatatlan hírforrás kb. annyira mint a Blikk és a társai...

2013. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Akkor ha mindenki lehozza, hogy a Jobbiknak köze van hozzá, akkor mindenki ferdítő és gonoszliberális hírportál? Tudom, csak a kurucinfó az egy és igaz hírforrás a nagyvilágban és ők úgy is azt fogják mondani, hogy a helyi ovisok megsegítésére kellettek a géppityuk.

Oké, ennyi alapján én sem tartom feltétlen megbízható hírforrásnak, de az tény, hogy ez az ürge géppityukat szerzett be valahonnan és a szélső jobbhoz húzott. Elég szomorú, hogy van, aki ezt normálisnak tartja.

2013. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!