Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik iránt most megcsappan...

A Jobbik iránt most megcsappant a bizalmam, ti mit gondoltok a dologról (részletek lent)?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 5. 20:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%

Én nem vagyok jobbikos, de most mi van?

Szerinted kérdező a Jobbik vezetősége mit tudna csinálni az ilyenekkel? Ültessenek minden tag fejébe microchipeket és agykontrollal akadályozzák meg, hogy azok terrorakciókat hajtsanak végre?


Mert most komolyan nem értem, hogy mit tudnának csinálni az ilyenek ellen...

2013. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Mellesleg a Jobbiknak azért nem lehet hozzá abszolút köze, mert ha egy hozzájuk köthető személy elkezdene cigányokat gyilkolászni az országban, az kb. a teljes párt elhiteltelenedéséhez vezetne. Az meg rohadtul nem érdekük...
2013. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Csinálni elhiszem, hogy nem nagyon lehet ez ellen. De legalább most erőteljesebben el kellene ítélni az ilyen dolgokat ill. felszólalásokkal biztosítani az embereket, hogy kiállnak az mellett, hogy teszem fel illegális fegyverbirtoklásért magasabb büntetés legyen stb. Rögtön el kellene ítélni ezt a fajta cselekedetet attól függetlenül, hogy akartak-e valamit a fegyverrel vagy sem. Mert azért szerintem be kell az jelenteni a rendőrségen, ha AK-47-essel akarok szaladgálni.
2013. aug. 5. 22:01
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

"Mért kell mindig azt a sz@r kurucinfót felhozni"


Mert a legszélsőségesebb elemek ott tenyésznek. Nézz csak kicsit szét azon az oldalon és mindenki c'ányokat akar ölni, négereket robbatani meg úgy fél Európát kiírtani.

2013. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor kezdhetted volna ezzel is. Ha nem mondod mi bajod van, akkor mi nem fogjuk tudni.

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.


Amúgy ja, nyomathatnának egy kis propagandát, hogy mennyire elhatárolódnak az ilyesmitől.

2013. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
29%
Én meg azt mondom, hogy örülök, hogy egy újabb ember józanodott ki a Jobbikból. Ez pedig még csak fokozódni fog, mert a politikai feszültség miatt igyekezni fognak mindenkiről a legmocskosabb dolgokat kideríteni, nyilvánosságra hozni.
2013. aug. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szigorítani kellene a fegyverrel való szaladgálást. És nemcsak az AK-ra gondolok hanem a KÉSre is mert sokkal több ember hal meg Magyarországon szúrt seb miatt mint fegyver által.
2013. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
Amugy kérdező mondjuk ha te lennél Vona Gábor mit csinálnál a helyében? Követnék a kiléptetett tagokat és mondanád nekik hogy legyetek jók mert egyszer a párthoz tartoztatok? Nincs irányításod felettük. Sőt még a jelenlegi párttagok közt is lehetnek ilyenek. Sőt bármelyik párt tagjai közt. Vannak olyan papok akik kisgyerekeket molesztálnak, mégsem ítéljük el az egyházat. Az ilyen dolgok ellen nincs gyógyszer.
2013. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én addig olvastam, hogy "a lap szerint" (hvg) szerintem meg Gyurcsány és Orbán közös gyerekeik akkor most megcsappant a bizalom?
2013. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
19%

# 24


Akkor is hogy kötődik ehhez a kérdéshez a kurucinfó még mindig nem értem?Már néztem szét azon az oldalon de nem azt szűrtem le amit te mondasz!

2013. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!