Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog nyerni 2014-ben?...

Ki fog nyerni 2014-ben? Jobbik, Mszp, vagy a Fidesz?

Figyelt kérdés
Valóban érdekel, ki hogy látja.

2014. jan. 17. 19:27
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz. Mert az emberek többsége számára nem elfogadható alternatíva sem a baloldal, sem a Jobbik, más pártok pedig eleve esélytelenek.
2014. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közvéleménykutatásokat vesszük, a Fidesz NAGYON vezet. Szóval nem is kérdés, pláne a legutóbbi baloldali cirkusz után.
2014. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Hja, a baloldal mintha mostanában egy összefüggő nagy cirkusz lenne... :(
2014. jan. 17. 19:45
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

mintha mostanában egy összefüggő nagy cirkusz lenne..

Ja,mostanában?Mikor nem? Már Rajkék is,meg azóta is.Csak akkor még nem voltak törvények és kivégezhették egymást.De csinálnák azt ma is.

2014. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 STIG999 ***** válasza:
59%
Győzzön a Jobbik!(nekem szimpatikus Vona hozzáálása)de ettől függetlenül szerintem is a fidesz az esélyes mert a baloldal a programjával egyre mélyebbre sülyed
2014. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
11%

Nemvolt itt semmilyen cirkusz szerintem csak az összefogásra irányuló tárgyalások voltak.

Az volt a cirkusz amit a fidesz csinált a jobboldali riválisaival, MDF megtámadása vagy a régi KDMP lejáratása vagy A kisgazda párt szétverése stb, ezek a dolgok éveken keresztül mentek egészen addig míg orbánék bele nem kényszerítették ezen pártok tagjait a fideszbe.


Hogy ki nyeri 2014 es választásokat az egy nyitott kérdés, korai erről még beszélni, bármi lehetséges.

2014. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

ma 19:48


A Jobbik inkább ne győzzön, mert igen hamar visszarepít minket a sötét középkorba, gazdasági értelemben legalábbis biztosan....


Kérlek benneteket, hogy a realitásokat írjátok le. Az első kettőnek külön köszönöm, az általam az életben megkérdezett emberek többsége is a fideszt teszi legelőre, normális ellenzék nem lévén....

2014. jan. 17. 20:24
 8/46 anonim ***** válasza:
29%
a Jobbikot ne írd le! Sajnos sok barom van ott is, akik lejáratják, de ezek majd egy másik pártban találják meg világképüket. Nyilván nem lehetne kormánypárt egy ilyen frissen a Parlamentbe kerülő új párt, de az idővel minden változik, még nem jött el az az idő..és még nem is kell szerintem
2014. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
29%
Én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a JOBBIK több szavazatot kap mint a komplett baloldali egyveleg!
2014. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 STIG999 ***** válasza:
62%
nem mondanám hogy a Jobbik leépítené a gazdaságot mert figyelemmel követem a programjukat,meg a kampányuk messze a legjobb(ettől függetlenül tiszteletben tartom a véleményedet)
2014. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!