Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog nyerni 2014-ben?...

Ki fog nyerni 2014-ben? Jobbik, Mszp, vagy a Fidesz?

Figyelt kérdés
Valóban érdekel, ki hogy látja.

2014. jan. 17. 19:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Az MSZP alatt is sokan mentek külföldre!!Én is mehettem volna,de megelégedtem az itteni fizetésemmel ami akkor még minimálbér volt.Sokan nem tudják mi az elég !A kitartó és megbecsült munkámnak köszönhetően kerültem jobb pozícióban az évek alatt a munkahelyemen .Most sokkal jobb fizit kapok,azóta már 3 gyermeket nevelek.Csak saját magamnak köszönhetem amit elértem,és ehhez nem kellett külföldre mennem.Most pedig élvezem amit a Fidesz ad!!!!Végre!Hajrá FIDESZ!!!
2014. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Dark27 válasza:

kezdésnek: 24 éve egyre roszabb lett minden. Azt azért ne írja senki mert az előző kormány tehet róla. Ott volt az összes párt és nem volt akkora többség hogy ne lehetett volna nemet mondani a hibás, rossz döntésekre. Persze lehet itt operálni ki higyan miért. De akkor vegyük sorra. Orbán, maradt volna focista, a hatalom elvette az eszét. MSZP érdekes hogy azt mondja mindenki hogy kommunista, velük inkább a kisemberek jártak jobban. JOBBIK náci párt, félnek a parlamentbe tőlük, szép dolgok de ettől még ugyan úgy a szakadék szélén leszünk. Szóval én személy szerint hagynám a fenébe ezt az egész "demokratikus" jogrendszert és valóban az emberek kezébe tenném a sorsukat. A mai technikával nem lenne ez gond. 10 éve nem volt az meg ami most megadatott nekünk. Valóban kell még az hogy pár ember döntse el mi jó nekünk? Ha az emberek úgy gazdálkodnának a pénzükel mint az állam rég éhenhaltak volna.


Multik kivonulnak: Ez egy álom, jó itt nekik! Aki dolgozott ilyen munkahelyen az tudja ( Tecsó, OBI,Spar stb.) Régen se volt multi, érdekes mégis volt minden. És a kommunista időben is éltem! Olvassatok ukrán híreket, majd rájöttök hogy nem lesz itt semmi amíg nem leszünk független nemzet! Jöhet az off :D

2014. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Fidesz fog nyerni sajnos. De inkább basszuk el a közpénzt stadionra meg mű emlékekre mint hogy az alkesz gárdát legitimizáljuk, meg paramilitáris újnácik bérét fizessük. :)
2014. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
22%
Osztom a többiek véleményét, miszerint ha idén nem a Jobbik nyeri meg a választást, akkor becsődöl az ország záros határidőn belül. Közel a vég, és innen csak a Jobbik húzhat ki.
2014. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Jobbik. A választók fele titkolja, hogy kire szavaz. Vajon melyik párt iránti szimpátiát kellett titkolni az elmúlt 4 évben?

Hajrá Jobbik! Simán nyerni fog!

2014. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Buta ember aki bedől a fidesznek, de aki ebben a helyzetben jólérzi magát, ami most van, nyugodtan szavazzon rájuk...én biztos nem fogok, mert nem szeretnék csicskázni életem végéig, de a legjobb alternatíva ha az ember itthagyja az egész országot :) viszont valószínű tényleg ők fognak nyerni, de a jobbik is rengeteg szavazatot fog kapni.
2014. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!