Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holokauszt kártérítés a...

Holokauszt kártérítés a MÁVtól. Ez valami vicc akar lenni?

Figyelt kérdés

A holokauszt magyar áldozatainak hozzátartozói egy chicagói bíróságon beperelték a MÁV-ot, amiért a társaság a II. világháború alatt szerelvényeket biztosított a zsidók deportálásához. Állításuk szerint keresetüket kilenc évnyi kutatómunka előzte meg, 240 millió dollár vagyoni kár és egymilliárd dollár nem vagyoni kár megtérítését követelik.


[link]



/ eszemben sincs tagadni a holokausztot, csak ez valahogy irreális, hogy a mostani ott dolgozók, és tulajdonosok lakoljanak, a 60-70 évvel ezelőttiek bűneiért.


2010. febr. 10. 19:19
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a megoldás minden túlélőt és családtagját végigviszi a MÁV azon a bizonyos útvonalon.Természetesen féláron a bevételen pedig megsegítik a háborúban elesett Magyar katonák még élő rokonait.
2010. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez... no comment... besz*rás...
2010. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez lemegy a TV-ben az instant 5% a Jobbiknak(fogadunk hogy kuss vlesz róla?).Ha pedig képesek ezt is kimagyarázni akkor megérdemeljük hogy fizessünk...

A zsidók fizettek a vonatjegyért?Nem?Akkor ennyi erővel büntesse meg őket a kalauz.

Vagy egy ingyen út Auschwitzba mint kárpótlás(rossz az aki rosszra gondol :D ).

2010. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

a kicsinyesség, pofátlanság, kapzsiság újabb mintapéldája.

a 47%-os hszelő pedig egy injekciós idióta.

2010. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
87%

Felháborító, amit a zsidók művelnek. És ez meddig fog menni? A holokamu tűlélők dédunokái is pénzért fognak sírni? A gyerekeknek meg ezt a sz*rt mondják, hogy szegény zsidók, gonosz nácik, gonosz magyarok meg segítenek a deportálásban.

Délvidéki magyarokról mért nincs szó!? Arról mért nincs szó hogy a szerbek a szemüket taposták ki!? Mo.-n pedig van holokamu nap, holokamu áldozatok világnap. Magyarokhoz köthető mért nincs!? Csak a magyar a bűnős!?

2010. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
91%

"Nagyon helyes lépés volt ez! Én évek óta várom. A magyar állam és a magyar nép mind a mai napig nem törlesztett a tömeggyilkosságokért! Fizetni kell most már, nem félrebeszélni.

"


Nagyapádért mennyit kaptál?

2010. febr. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Nema MÁV-ot védem, de tele van már a tököm ezekkel a pénzéhes metélt pötsűekkel.
2010. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem valaki a tengerentúlon megint hülye volt. Ennyi, én már megszoktam. Az ellenérdek meg felfújja az ügyet.


Én egy jót röhögtem ezen a nevetséges felvetésen, egy magát biróságnak nevező szervezet ilyet nem fog komolyan venni.


Szóval nem lez az egészből semmi, csak jó ürügy volt a holokauszttagadóknak meg zsidóelleneseknek, hogy fröcsöghessenek egyet, és bizonygassák fantazmagóriáikat(igy van, nem birom őket).

2010. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Utsó: még nem tudni mi lesz ennek a vége...
2010. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

tegnap 20:36


"Nem. Mert a lőszergyár nem vállaljat felelősséget azért, hogy valakik mire használják a lőszert. Ellenben a vasúttársaság tudta, hogy nem turistákat szállít."


A lőszereket meg biztos hogy csak gyurmázóformának szánták! Főleg 45-ben, amikor már szinte teljesen nyilvánvaló volt minden.

2010. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!