Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok undorítónak...

Ti nem tartjátok undorítónak az MSZP és az MkKP ellenplakátolását a hülye mottók kiparodizálásával?

Figyelt kérdés

Ebben az egészben számomra az az undorító hogy pl. Az MSZP egy Ausztriához közeli városba kitesz egy plakátot hogy há mi van ha az osztrákok is így kezelnének minket? De mint kiderült az unió hozzáállása és a tagállamoké, mint azt ahogy láthattuk többek között francia ország esetén is, hogy ha mi nem oldjuk meg akkor húznak majd az osztrákok falat a mi határunkra.


És egy rettentően komoly téma, az Unió is komolyan veszi (ha nem ezzel példázódok akkor egyesek nem fogják fel) és adott valami 8 millió eurót támogatásként nekünk erre. És valószínűleg kapnánk még ha nem mutyira menne a pénz.



Erre a mi bukott baloldalunk (és itt valaki lődös hogy az mkkp teszi csak ki, de az MSZP nek is vannak plakátai) nem a problémával foglalkozik, pl. tenne ki plakátot ha humorizálni akar azzal hogy valaki metsző ollóval vág át egy drót kerítést. Hanem a Fideszt ócsárólna, de a mellett semmi, mert felszínre kell hozni a Fidesz rejtegetni valóját, de ez a kampányuk a felé tart hogy mindjárt az fog álni a plakáton hogy g*ci orbán s ennyi.



2015. júl. 2. 23:37
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

,,Ha helyesírni nem is, de fogalmazni illene tudni mobilról. Illetve helyesírni is, de az manapság luxus."


Na ennek a hozzászólásnak a tartalma egyszerűen mindent megvilágosított bennem, de véletlen pirossat kaptál, nem zöldet. És nem tudom melyik megfogalmazást nem érted, de olvasni tanulni is luxus?



S a másik, akkor akinek lebombázzák a házát, az beutalót kap Magyarországra? Amerika bombázta az ISIS et is, tojt az ártatlanokra.



Az lenne a megoldás ha béke lenne a jelenlegi háborús övezetekben, s akkor nem bombázna le senki senkit. De nehogy márvazt hidd hogy a Magyar honvédség kellene ezt elérje.



És aki az iratait elégeti arról honnan tudjuk hogy menekült? És nem csak valakinek oda adta a házát s mindenét mert az a valaki bevetette vele hogy itt kap lakást s házat? Ezekkel a maffiákkal/embercsempészekkel is lekellene számolni.



Milyen hülye gondolkozás az hogy fogadjuk be őket? Ideiglenesen megoldás, de hosszú távon senkinek nem lesz jó, mert Amerika ugyan úg, robbangatja a házakat (hogy a példáddal éljek, de persze még sok okozója van). Ez nem megoldás, hanem szőnyeg alá seprés.

2015. júl. 3. 00:39
 22/35 anonim ***** válasza:

"Szerintem lassan be kéne tiltani a jobb életre vágyást, illetve kötelezővé kéne tenni a egész Földön, hogy "Mindig volt szegény, mindig volt gazdag.

Imádkozzál és dolgozzál. Ez a világ rendje."


Így van! És a Nemzeti Magyar Haza végre fényre derül!

2015. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
43%
Az MSZP az öszödi beszéd óta véleményem szerint a legundorítóbb, legképmutatóbb, legcsúszómászóbb párt.
2015. júl. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
22%
Az ellenplakátolás szánalmas, lényegében lesüllyedünk az ellenpárt szintjére. Ezeket a pártokat semmibe nézem. Halomba lőném őket. (A fideszt is, de most nem erről volt szó.)
2015. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szóval a kérdező szerint az egy rendkívül okos és jó lépés volt, hogy elköltöttünk 300 milliót magyar nyelvű plakátokra a jórészt arab dialektust, és angolt, franciát beszélő menekültek számára, 1000 millió forintból körbeküldtünk egy kérdőívet, amin egyféle válasz szerepelt. Közben az éves határőrizetre és a menekültügyi rendszer fenntartására fordított összeg 400 millió forint volt. Ha azt az 1300 millió forintot mondjuk a menekültügyi rendszer kapta volna meg, lehet nem 1,5 évig tartana egy eljárás (és mivel átlagosan a kérelmek 10%-a kap pozitív elbírálást) jóval kevesebb lenne az itt tartózkodó menekült is. A semmire sem jó kerítés árából pedig nagyjából 50 évig lehetne a rendszert rendesen működtetni.


És hogy miért nem jó semmire? A déli határ terep és növényzeti viszonyai miatt. Elég nagy része ártéri erdő, vagy bokros rész. A kerítés csak akkor működik, ha azt állandó jelleggel figyelik is. Ilyen alacsony látótávolságnál ez lehetetlen, így a kerítés csak plusz egy akadály lesz, amit le kell küzdeni (egyébként sem leányálom átsunnyogni, nem lesz sokkal rosszabb tőle).

2015. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Ja, már 5x leírtam hogy a Fidesz lépéseit se tartom jónak, de itt még te mindig ezzel jössz.


Az MSZP sek SEMMIT nem tudnak mondani csak azt hogy fúj FIDESZ????? Leírtam hogy nem vagyok Fidesz párti, leírtam hogy nem értek vele egyet állj már le ezzel!

2015. júl. 3. 11:44
 27/35 anonim ***** válasza:

Én az összeset gusztustalannak tartom. A bukott fideszét azért, mert csak lejárat minket külföldön. A szánalmas mesterháziékat pedig azért, mert csak ennyire telik tőlük.

Összesítve pedig azért szánalmas, mert értelmesebb dolgokra is költhetnének. Pl. eü, oktatás.

2015. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Az MSZP az öszödi beszéd óta véleményem szerint a legundorítóbb, legképmutatóbb, legcsúszómászóbb párt."

Én sem kedvelem őket (sem), de azért szöveget tudni kéne értelmezni. Még ha nehéz is. Az öszödi beszédnek az volt a lényege, hogy minden politikus hazudott és ideje lenne ennek már véget vetni. Mert ez így nem mehet tovább.

2015. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Utolsó, értelmes dolgokra is költhetnék, de gondolj arra hogy amennyi pénzt az emberek elkonzultáltak, azzal már lassan a Romániáéhoz hasonló határőrséget akár drót kerítéssel is lehetne állítatni, akkor meg mi értelme volt? Ez a Fidesz



Aztán az MSZP nem is a mutyikért kritizálja, annyi az üzenete az MSZP nek hogy g**i Orbán és a bevándorlás egy vicc. Ha an yira vicc volna miért foglalkozik ezzel egész Európa??? És nem írhatom a bevándorlókkal járó problémákat, mert ezt sehogy se fogják itt sokan fel, de akkor ott az EU. De hogy egy ilyen Európa méretű problémából viccet csináljanak, SZÁNALOM!!!



Most a Jobbik politikájával tudok egyet érteni, aki nem konzultálgatna 1000 milliókért, hanem bevált mótszerek mintájára megoldaná

2015. júl. 3. 12:01
 30/35 anonim ***** válasza:
#29 Tudom, hogy egy normális párt sincs az országban... Mindegyiknek van egy kevéske jó gondolata, de általánosságban az összes töketlen. Az MSZP a saját inkompetenciáját ismerte be, szóval inkább lemondanék a választójogomról, minthogy rájuk tegyem a voksom... Ők már bizonyítottak. Tőlem teleplakátolhatják az egész világot, idehozathatják a bolygó összes menekültjét, de emberségből már megbuktak.
2015. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!