Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok undorítónak...

Ti nem tartjátok undorítónak az MSZP és az MkKP ellenplakátolását a hülye mottók kiparodizálásával?

Figyelt kérdés

Ebben az egészben számomra az az undorító hogy pl. Az MSZP egy Ausztriához közeli városba kitesz egy plakátot hogy há mi van ha az osztrákok is így kezelnének minket? De mint kiderült az unió hozzáállása és a tagállamoké, mint azt ahogy láthattuk többek között francia ország esetén is, hogy ha mi nem oldjuk meg akkor húznak majd az osztrákok falat a mi határunkra.


És egy rettentően komoly téma, az Unió is komolyan veszi (ha nem ezzel példázódok akkor egyesek nem fogják fel) és adott valami 8 millió eurót támogatásként nekünk erre. És valószínűleg kapnánk még ha nem mutyira menne a pénz.



Erre a mi bukott baloldalunk (és itt valaki lődös hogy az mkkp teszi csak ki, de az MSZP nek is vannak plakátai) nem a problémával foglalkozik, pl. tenne ki plakátot ha humorizálni akar azzal hogy valaki metsző ollóval vág át egy drót kerítést. Hanem a Fideszt ócsárólna, de a mellett semmi, mert felszínre kell hozni a Fidesz rejtegetni valóját, de ez a kampányuk a felé tart hogy mindjárt az fog álni a plakáton hogy g*ci orbán s ennyi.



2015. júl. 2. 23:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én a Jobbikban sem tudok már megbízni. Egyik magyarországi pártban sem. Vona is nyilatkozta már, hogy a fidesznek nem kell elelntmondani. Szerintem az sem lenne különb, ahogy hozzáférne a mézescsuporhoz. De remélem nem lesz igazam, ha esetleg ők nyernek.
2015. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
A politikus egy gerinctelen állatfaj, tisztelet annak a fél százaléknak, akik talán tényleg tenni akarnak valamit az országért.
2015. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondom hogy a Jobbikot kellene támogatni, de szerintem ha nem is becsületesek, de a Fidesz/DK/MSZP hez hasonlítva mégis azok.



De csak azt mondom hogy 2010 óta mondják hogy a Szerb határt le kellene zárni, s ők vaszeg 1000 millió FT ből nem egy konzultációt csináltak volna hanem már 2010 be megoldották volna hogy csak a határ átkelőkön lehessen átmenni, s most nem lenne ez ami van. Határőrség több helyen is bevált, de 1001 mintára lehetne megoldást kapni

2015. júl. 3. 14:10
 34/35 anonim ***** válasza:

DE!


[link]

2016. szept. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Ylyria ***** válasza:
Szerintem az is undorító, hogy a kormány is százezreket költött az adófizetők pénzéből az adófizetők manipulálására, és a médiában is furcsa mód a szavazás után egy héttel mutatták először azt, hogy mi folyik a hazájukban. Félre ne érteset, én csak azt akarom mondani, hogy úgy dönthet valaki felelősségteljesen, hogyha kivétel nélkül ismeri a döntése összes körülményét.
2016. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!