Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak olyan ismert liberális...

Vannak olyan ismert liberális politikusok, jogvédők, akik cigányok között élnek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani a sztereotípiát, kritikát, hogy az ilyen emberek álszentek, hiteltelenek, mivel csak néha ellátogatnak a cigány környékekre, meghallgatják a romák panaszait, majd továbbítják a megírt bírálataikat, elmarasztalásokat a nemzetközi szervezetekhez és a kormányhoz, de egyébként ők sem élnének a cigányokkal egy közösségben, a gyerekeiket nem járatnák ilyen többségű iskolába. Ők is inkább a "fehér" környékeken, városrészekben élnek, ahol nagyobb a rend.

2015. júl. 25. 00:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Akkor tényleg nem értem. Szóval akkor hogy tudok segíteni a hajléktalanokon?"


1.A nagyrészén nem kell, mivel őt magát se érdekli, hogy mi van.

2.Az nem segítség, hogy a falu másik végéről osztod az észt.

2015. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Értem, tehát akkor a cigányoknak sem kell segítség, minden jó úgy, ahogy most van.


És ne osszák az észt azok se, akik köztük élnek, jól értem?

2015. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

"Vannak olyan ismert liberális politikusok, jogvédők, akik cigányok között élnek?"


Igen, vannak, illetve voltak ilyenek, mert már nem laknak cigányok között, de ők mind, egytől egyik cigány származásúak: mohácsi viktória, osztolykán ágnes, + még vagy 4-5 jogvédő.


Két kezeden meg tudod számolni.


Amennyiben az önjelölt "vajdákat" (száva vincze, kállai csaba, kolompár orbán)is ide sorolod, szerintem még ők se. Giccses luxusvillákban "tengődnek", távol a putritól.

2015. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 tetro ***** válasza:

12.31

látod, toporzékolsz és mégis élek... örökélet, neked köszönhetően.

2015. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!