Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a 888.hu nevű,...

Mit szóltok a 888.hu nevű, kormánypárti ellen 444.hu-hoz?

Figyelt kérdés

Az én véleményem főleg az oldal nyelvezete miatt alakult ki. Teljesen nyilvánvaló, hogy a Habony/G. Fodor vezette team a 444 és az Index stílusát próbálja nyúlni, de ez két okból is rossz ötlet:

1 - láthatóan iszonyúan nem megy nekik. Olyan szavakat, lejárt szlenget használnak, mint amikor 65-70 éves nagypapák megpróbálnak elvegyülni az unokák társaságában. Rettenetesen nem értik a gonzo újságírás nyelvi vívmányait.

2 - miért gondolják, hogy a KONZERVATÍV tábor tagjait ezzel a liberális, gonzo-s stílussal kéne megszólítani? Nem abszurd ez? Kinek készül az oldal? A kormánypárti szavazóknak, vagy a 444.hu olvasóinak, hogy röhögjenek?

3 - miért gondolják, hogy az M1 vagy a Magyar Idők mellett szükség van egy ilyen stílusú pártszócsőre? Azt hiszik, ezzel elszipkázzák az Index és a 444 olvasóit?



2015. nov. 2. 17:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Ettől függetlenül örülök, hogy van egy értékelhető híroldal, ami nem baloldali propagandával löki a fejed."


LOL! Nem baloldali propagandával löki ki a fejed, hanem vaskos kormánypárti propagandával. Pozitívum viszont, hogy az M1-től eltérően ez az oldal legalább nem (bevallottan) az én pénzemből (is) készül.

2015. nov. 3. 17:36
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Was? Szerinted nem adófizetői pénzből létezik? Hát te elbaszottul naiv vagy. A Fidesz szekerét már kizárólag pénzért tolják (egykét megborult nyugdíjastól eltekintve) mert erről szól ez a párt, a korrupcióról. Nincs nem adóból finanszíroz ott kormánypropaganda.
2015. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%
Szóval szerinted az index és a 444 az nem baloldali propagandát fúj? Nyugodtan pontozz csak le, rájöttem, hogy te is szoci vagy, azokkal meg nem érdemes vitatkozni.
2015. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Szóval szerinted az index és a 444 az nem baloldali propagandát fúj?"


Ilyet hol írtam, te szerencsétlen?


" Nyugodtan pontozz csak le, rájöttem, hogy te is szoci vagy, azokkal meg nem érdemes vitatkozni."

Eddig nem pontoztalak, most megteszem, ha ennyire szeretnéd.

2015. nov. 5. 05:05
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, és pont annyira dilettáns, mint a közmédia. De Orbán a bázisát régóta az ostobákra, az érzelmi alapon döntőkre építi - nekik pedig megfelel.
2015. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

"De Orbán a bázisát régóta az ostobákra, az érzelmi alapon döntőkre építi - nekik pedig megfelel."


Gyakorlatilag már az összes politikai résztvevő - a nagy tömegeket csak így lehet megszólítani, a többit pedig "ár-érték arányban" nem érdemes, nem éri meg.


=> :(

2015. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
"Gyakorlatilag már az összes politikai résztvevő - a nagy tömegeket csak így lehet megszólítani," - oké, ebben van igazság.
2015. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!