Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szegény Magyar Nemzet és Hír...

Szegény Magyar Nemzet és Hír TV: durva, hogy a kormánypárti médiumok is a Fidesz ellen fordulnak, nem?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 3. 15:18
 1/9 BlackSword ***** válasza:
79%
Nem durva... IGAZSÁG...
2014. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha fordulnak az a baj ha nem akkor meg az. Nehéz el találni mi lenne jó neked.
2014. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
???
2014. jún. 3. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csoda, mindenki az érdekeit védi.

Attól mert valami konzervatív lap, vagy jobboldali tv attól nem hülye....

2014. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Talán ha olvasnád a Magyar Nemzetet és néznéd a Hír Tv-t nem kérdeznél ekkora hülyeségeket!!
2014. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy fenét fordultak ellene. Mindössze az ő érdekeiket is sérti. Az üzletben profit esetén nincs barát és ellenség, csak haszon. Mást ne keress mögötte.
2014. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, jövedelmük után adóznak. Talán azon kellene elgondolkodni, hogy egy bizonyos rétegre nem vonatkoztak (eddig...) a jövedelmekre vonatkozó általános adózási szabályok.

Nyugdíjas vagyok, Pécsett élek. Keményen fizetem az adózott pénzemen megvásárolt kis házam és kertem után az adót...

Érdekes módon egyik tokás úriember csapata sem tiltakozott eddig emiatt. Igaz, én nem is értem el a számukra adóalapot jelentő ÖTMILLIÁRDOS alsó határt. Ők más körbe tartoznak.

2014. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A média most mindent bevet, hogy az eddig adómentes jövedelmük után ne keljen adót fizetni.

már megint előjött a sajtószabadság megnyirbálása - sárba tiprása stb... szlogen.


Azért mert adózni kell a reklámbevétel után ami eddig éveken át adómentes volt még egyáltalán nem sérül a sajtószabadság. Ezzel csak a buta embereket lehet megvezetni.

2014. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
KÉRDEZŐ, TE NEM VAGY NORMÁLIS!!! FORDULJON MINDENKI A FIDESZ ELLEN!!!!! TELE VAN VELE A HÓCIPŐM IS.
2019. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!