Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy magyarorszá...

Miért van az, hogy magyarország Európa legalja?

Figyelt kérdés

( Direkt kisbetűvel írtam az országnevet, mert nem érdemli meg azt sem, hogy helyesen írjam le!!! )


Ha megnézzük az összes szomszédos országban magasabbak a jövedelmek és fényévekkel jobb az életszínvonal. A gazdaságuk is jobban pörög a szomszédoknak, illetve a szociális ellátás, egészségügy és oktatásügy is jobban szervezett. Ami elég szomorú. a politikai vezetés és az emberek mentalitása pedig szintén kiábrándító.


Ami pedig nagyon vicces, hogy Oroszország és a Balkán is jobb, hely mára életszínvonalra és gazdaságra nézve.

Mi inkább vagyunk egy harmadik világbeli diktatúrára hasonlító szemétdomb, mintsem egy dicső európai ország...


Egyetértetek a véleményemmel?

Szerintetek miért jutottunk ide?

Van még innen kiút?


(Ja és megjegyzem, külföldön élek 3 éve és igyekszem tagadni a származásom, de a családom miatt néha haza kell néznem és a legutóbbi látogatáskor fogalmazódott ez meg bennem.)



2016. jan. 10. 17:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
74%
Úúú, valaki nagyon durczi. Mesélj, melyik lány utasított vissza piczi fiam?
2016. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%

"a Balkán is jobb, hely mára életszínvonalra és gazdaságra nézve."

Mi van gyerők lázas vagy?

Nemrég voltam Szerbiában de a különbség elég nagy hazánkhoz képest.

És most még csak a vajdaságra gondolok, nem a déli részekre.

Moldovát, macedóniát, koszovót, albániát,montenegrót inkább meg hagyjuk is, ha már a balkáni fejlettséget emlegeted:)

2016. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Hát sajnos nem vagyunk olyan jó gazdag Európai országok, mint Románia, Ukrajna, Moldova, Szerbia, Albánia, Bulgária, Macedónia!
2016. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
#2 Szerbia márpedig nem rosszabb és azok az országok magukhoz viszonyítva jobbak mint magyarország!
2016. jan. 10. 17:14
 5/39 A kérdező kommentje:
#4 Románia és Ukrajna GDP tekintetében előrébb van....
2016. jan. 10. 17:15
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az a baj, hogy te hülye vagy.
2016. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ja én vagyok a hülye aki számtalan országba járt és tudom miről beszélek, nem pedig az aki ki se teszi a lábát a panelből.
2016. jan. 10. 17:21
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

"Románia és Ukrajna GDP tekintetében előrébb van...."


Magyarország GDP tekintetében előrébb van mint Szlovénia. Akkor a magyar életszínvonal jobb mint a szlovén?

2016. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
44%

Én is kisbetűvel írom a neved te suttyó. Mellesleg európád ami szintén kisbetű egy nagy putri lesz.


Tán' nem kaptál kolbit, vagy nunust? .?

2016. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te még nem voltál Ukrajnában, romániában, Szerbiában, Boszniában, Macedóniában, Albániában, Montenegróban és Moldovában.
2016. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!