Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy magyarorszá...

Miért van az, hogy magyarország Európa legalja?

Figyelt kérdés

( Direkt kisbetűvel írtam az országnevet, mert nem érdemli meg azt sem, hogy helyesen írjam le!!! )


Ha megnézzük az összes szomszédos országban magasabbak a jövedelmek és fényévekkel jobb az életszínvonal. A gazdaságuk is jobban pörög a szomszédoknak, illetve a szociális ellátás, egészségügy és oktatásügy is jobban szervezett. Ami elég szomorú. a politikai vezetés és az emberek mentalitása pedig szintén kiábrándító.


Ami pedig nagyon vicces, hogy Oroszország és a Balkán is jobb, hely mára életszínvonalra és gazdaságra nézve.

Mi inkább vagyunk egy harmadik világbeli diktatúrára hasonlító szemétdomb, mintsem egy dicső európai ország...


Egyetértetek a véleményemmel?

Szerintetek miért jutottunk ide?

Van még innen kiút?


(Ja és megjegyzem, külföldön élek 3 éve és igyekszem tagadni a származásom, de a családom miatt néha haza kell néznem és a legutóbbi látogatáskor fogalmazódott ez meg bennem.)



2016. jan. 10. 17:03
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
#28 Lebuktam. :) A kérdés tényleg nem valós! A cél az volt, hogy pozitív véleményeket is halljak végre az országról, mert szinte mindenhol csak a panaszkodást lehet olvasni, annak ellenére, hogy a közelben is sok ország van ahol rosszabbul élnek mint mi és akkor világviszonylatban mennyi hely van ahol azért összetennék a két kezük az emberek, hogy úgy éljenek mint mi. amúgy elnézést ha valaki nagyon ideges lett emiatt a kérdés miatt.
2016. jan. 10. 19:50
 32/39 anonim ***** válasza:
88%
És mi van akkor, ha ez az utolsó beírásod nem igaz, és az a valós véleményed, amit a kérdésben kiírtál? Esetleg rájöttél közben, hogy ciki hazaárulónak lenni, és most jön a hónaljszagúra sikeredett szépítgetés? Megtennéd, hogy sorolsz fel néhány érvet, hogy miért higgyünk az utolsó beírásodnak?
2016. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi valótlanságot egy kérdésben sűrítve, még nem olvastam. Forr benned a gyűlölet. Nem magyar vagy te véletlenül?

Javaslom, költözz Oroszo.-ba, vagy a Balkánra, esetleg Romániába, vagy Ukrajnába, akkor talán felébredsz és sírva könyörögsz, hogy visszaköltözhess Magyaro.-ra!

2016. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Egyetertek Veled. Az emberek tehetnek errol akiknek tetszik ez a diktatura. DE!!!! Vissza fog nyalni a fagyi-ugyanis egyre tobb nyugdijas,kozmunkas,kozalkalmazott fogja megkerdezni sajat magatol es a kormanytol-"igen?! Ilyen jol teljesit a Magyar gazdasag? Ilyen sikeres az orszag? AKKOR miert nem kapok tobb nyugdij-emelest,magasabb beremelest? Jonnek iden a sztrajkok..
2016. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Magyarország ma tényleg a legalja Európának, de nem azért amit írtál, hanem emberileg és erkölcsileg a külpolitikánk és menekültpolitikánk miatt. A kormányzatunk mindennel szembe megy ami európai, keresztényi, emberi.

Nagyon szégyellem magam, hogy rájuk szavaztam (a fasiszták pozícióit akartam ezzel gyengíteni) és nem szívesen vallom be, hogy magyar vagyok. Szégyellem magam azért is (bár ebben személyesen nem vagyok felelős, csak magyarként), hogy a jobbik parlamenti párt lehet ebben az országban.

2016. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

" hanem emberileg és erkölcsileg a külpolitikánk és menekültpolitikánk miatt."


Ja, micsoda szégyen, hogy itt nem volt Köln 2! :)


Egyébként mi alapon mondjátok, meg fenemód "szégyenkeztek" a cúna faszizmus miatt ha eleve ti nem is vagytok magyarok? :)

2016. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

" És mi van akkor, ha ez az utolsó beírásod nem igaz, és az a valós véleményed, amit a kérdésben kiírtál? Esetleg rájöttél közben, hogy ciki hazaárulónak lenni, és most jön a hónaljszagúra sikeredett szépítgetés?"


Persze, hogy hazudott mert rosszul sült el a dolog! :)


Mondjuk mindent elárul az oldal cenzorairól, hogy ez a sz.r megmaradt, de ha valamelyik kis libber-kedvencről írt volna ki valami hasonlót fél órán belül törölték volna.

2016. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Előző: a cenzorokról csak annyit, hogy nemrég jelentettem egy nyilvánvaló provokációs kérdést, a kérdés még ott van, a kérdezőnek nem tetsző válaszok viszont eltűntek!
2016. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"a cenzorokról csak annyit, hogy nemrég jelentettem egy nyilvánvaló provokációs kérdést, a kérdés még ott van, a kérdezőnek nem tetsző válaszok viszont eltűntek!"


Ilyet is tapasztaltam már, meg amit a műmájerdemókraták 0-áztak azt is, írt ki valaki valamilyen, nem is igazán provokatív kérdést, aztán most már nincs fent (természetesen a szólásszabi jegyében), de ez meg a sok hasonló mindig itt van. Szóval nagyon úgy néz ki, hogy igencsak egyoldalú cenzúrázás megy itt!

2016. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!