Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fletó. Oké. egy gazember. De...

Fletó. Oké. egy gazember. De erről semmi?

Figyelt kérdés

Mindenki marhára el tudja mondani, hogy mit követett, vagy követne el a DK elnöke, meg tagjai is. Hogy miket művelt Fletó. Igen biztos mindenki hallotta az öszödi izét. Mindenki tud mindenről amit művelt. De ezt nem látta senki? : https://www.youtube.com/watch?v=2zRhcheLoic

Ez miért nem számít? Biztos láttátok, de semmi? Ezt nem vesszük figyelembe?



2016. máj. 9. 16:15
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

"Gyurcsányt annyiban tisztelem, ha nem is a nyilvánosság előtt, de a Balatonöszödi gyűlésen, vagy hol, bevallotta, hogy semmit nem csináltak... "


Semmit??????:


A SZ ARBÓL VISSZAHOZTÁK A KORMÁNYZÁST!...

2016. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Gondolom ha a szent vezetőd hozta volna vissza a kormányzást (még véletlenül sem az országot ugye) akkor nem kellett volna a Bajnainak a helyére lépnie, és bár nem szimpatikus az illető egyébként a főbohóchoz képest egy úriembernek tartom. :) Ráadásul a baloldalt úgy szétverte, hogy másnak sem sikerülhetett volna jobban. :D
2016. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Látom, nem mindenki értékeli ezt abeszédet. :D. Pedig ( a felvétel a tanúság rá) a miniszterelnök megszólította a magyar népet. Meleg-, bizalmat kérő-, bizalmat adó- , beismerő-, igéret tevő szavakkal. Szerintem nem lehet felette szemet hunyni.
2016. máj. 14. 09:32
 14/49 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy ilyen semmi gesztus miatt azt mondani rá, hogy jó politikus, vagy kormányzásra érett kb. ahhoz hasonlatos gondolat, mint Hitlerre azt mondani, hogy jó ember volt, mert dohányzásellenes kampányt indított.
2016. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy ettől jó politikus lett. De azért több gerinc kell ehhez, mint amennyit mondanak róla a köztudatban. Mindenkinek nehéz kormányozni. Senkinek sem játékszer. Neki is épp annyira feladat mint Orbánnak. Előfordul, hogy rosszdöntést hozunk, és rosszul sül el. De ebben előterjeszti, hogy kész a válság és az ő téves döntéseit rendbe hozni. Szerintem felmerül a kérdés mi lett volna ha esélyt kap rá. Ha néha látjátok őt vagy bármely párttagot, azóta sem tagadják a hibákat, a rossz döntéseket. De készek mássá formálni ezt.
2016. máj. 14. 11:46
 16/49 A kérdező kommentje:
Ja + : Hitler mindenhez rossz hasonlat. Nem vesszük politikus számba.....;) :D
2016. máj. 14. 11:47
 17/49 anonim ***** válasza:

Jó-jó, de ha te is bevallod, hogy ettől nem lesz jó politikus akkor ezek szerint te se tudsz nagyon mit kezdeni ezzel az álszenteskedéssel, nem? :D


Vagy neked mi a kézzelfogható abban, hogy 7 percig ajvékol egy videóban? Mert nekem semmi, és ezt mindenkinek fel kéne már fognia, hogy egy dolog, hogy a politikus mit mond az embereknek, egy másik dolog, amit anyagi-hatalmi okokból cselekszik a színfalak mögött. Gyurcsányt sem késztetné az égadta világon semmi, hogy be is váltsa azt, amit ígért-ígér, a lelkiismeretén kívül, de hát az meg bakfitty.

2016. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Ez világos, de a korrupció, a hamukázás, a linkség nem kiküszöbölhető. Szemet kellfelette hunyni, amíg jelentős károd nincs benne(arra utalok, higy a jelnlegi kormánnyal jelentősebb károkat okoz a korrupció mint 10 ével ezelőtt.) Semelyik se ártatlan de nem lehet egyt démonizálni, a többit meg emelni. A mai politikusok közül nincs olyan más aki erre vállalkozna hgy egyáltalán kamera elé áll, hogy kimondja "3 éve elkövettem egy súlyos hibát [...]megtanultam a leckét, az én dolgom most az...". Ezt nem hagyhatjuk figyelmen kívül semmiképp. Úgy gondolom ő se lenne ezek után alkalmatlanabb a feladatra Orbántól. Csak ezt nyilván nm tudta bizonyítani a lemondatással. Természetesen nem azt állítom, hogy ettől jobb mint a többi, félre ne értsd. :)
2016. máj. 14. 13:21
 19/49 anonim ***** válasza:

De hát akkor így ellentmondásba kerültél. Kiemelsz egy tulajdonságot, amit jónak gondolsz, és ezért bizalmat szavaznál neki, miközben kijelented, hogy nem jobb politikus, mint a többi...na most akkor melyik?


Egyébként ha már igazán jó politikusokról beszélünk, akkor nem lehet, hogy olyat kéne végre kitermelnie a társadalomnak, aki 3 évig dolgozik is, nem pedig utólag kiáll a kamerák elé, hogy "hát bocs, ennyit tudtam"?

2016. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Nem emelem ki. De becsülendő dolog. Egyik kutya másikeb. Na de én arról beszélek, hogy erre vállalkozni nem egy figyelmen kívül hagyható dolog. A közhiedelemmel ellentétben egyik politikus sem a becsület lovagja, és egyik sem csak ücsörög a miniszterelnöki székben. Mindnek van simlije,de dolga is. Sokszor nem jól sülnek el a dolgok. Mittudom én költséges politikát folytatnak, de nem is ez a baj, hane nyakára jön a válság. Ebből nyilván baj van. Mind hibáznak, de nem mind készek valaha is elismerni, hogy hiba volt . Ő nem csak itt tette ezt meg. Azóta sem tagadja, hogy nem volt minden jó amitcsinált, higy sok rossz döntése volt. De más ilyet nem tesz. A Fidesz tagjai pl váltig állítják hogy hibátlanul kormányoznak, meg sokkal jobbak mint az előző kormányok. Ez a külömbség. Ettől nem lesz jobb mondom. Ne értsd félre.:). De lényegében figyelembe vehető ha ilyen szempontokat is felállítunk. :D. Én csak ezt állítom.
2016. máj. 14. 13:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!